Інші моделі марки Barkas
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 101 легкових автомобілів модельного ряду Barkas B 1000, що ставить цю модель на 759. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
Зведення ґрунтується на 479 різних автомобілів і 3 082 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 479 |
| Зафіксовані огляди | 3 082 |
| Регулярні огляди | 2 383 |
| Результат «пройдено» | 90,6 % |
| Записи з пробігом | 3 037 |
| Доступний період | 05.09.2008 – 16.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 2 383. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 383 | 90,6 % |
| Evidencní kontrola | 477 | — |
| Opakovaná | 197 | — |
| Historického vozidla | 9 | — |
| На запит zákazníka | 9 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
Z 2 314 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 097, tedy 90,6 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 097 | 90,6 % |
| Результат 2 | 134 | 5,8 % |
| Результат 3 | 83 | 3,6 % |
| Інший / не вказано | 69 | 3,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 14 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 13 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 13 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 10 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 9 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 8 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 7 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 7 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 3.3.4.1 | A | Пошкодження zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 98 | 87 |
| 2025 | 106 | 90 |
| 2024 | 134 | 116 |
| 2023 | 133 | 117 |
| 2022 | 169 | 140 |
| 2021 | 132 | 106 |
| 2020 | 179 | 147 |
| 2019 | 202 | 174 |
| 2018 | 192 | 160 |
| 2017 | 135 | 104 |
| 2016 | 130 | 90 |
| 2015 | 208 | 131 |
| 2014 | 153 | 121 |
| 2013 | 175 | 123 |
| 2012 | 198 | 142 |
| 2011 | 214 | 157 |
| 2010 | 249 | 194 |
| 2009 | 193 | 155 |
| 2008 | 82 | 29 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Daewoo Nubira | 104 | 14 832 | 85,6 % |
| Nissan 350 | 104 | 4 063 | 95,4 % |
| Ford Expedition | 103 | 927 | 88,7 % |
| Chevrolet Epica | 102 | 1 490 | 93,2 % |
| Volvo V 50 | 102 | 30 850 | 93,2 % |
| Barkas B 1000 (поточна модель) | 101 | 2 383 | 90,6 % |
| Lexus RX450H+ | 101 | 8 | 100,0 % |
| Mercedes-Benz 450 | 101 | 282 | 97,8 % |
| Volvo C40 | 101 | 31 | 93,5 % |
| Ford TOURNE0 | 100 | 1 369 | 92,0 % |
| Volvo S 60 | 100 | 20 355 | 94,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.