Інші моделі марки Deza
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 51 транспортних засобів R3A модельного ряду Deza 5000, що ставить цю модель на 8. місце серед транспортних засобів категорії R3A у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Інші моделі поки недоступні.
Зведення ґрунтується на 54 різних автомобілів і 653 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 54 |
| Зафіксовані огляди | 653 |
| Регулярні огляди | 621 |
| Результат «пройдено» | 99,4 % |
| Записи з пробігом | 2 |
| Доступний період | 01.03.2017 – 17.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 621. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 621 | 99,4 % |
| Evidencní kontrola | 27 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
Z 621 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 617, tedy 99,4 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 617 | 99,4 % |
| Результат 2 | 3 | 0,5 % |
| Результат 3 | 1 | 0,2 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.8.1.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 7 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 7 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 6 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 4 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 4 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 3 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 3 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 3 |
| 1.1.8.1.2 | A | Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. | 2 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 4.10.2.1 | A | Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2017 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 127 | 124 |
| 2025 | 141 | 137 |
| 2024 | 154 | 147 |
| 2023 | 74 | 70 |
| 2022 | 56 | 50 |
| 2021 | 52 | 48 |
| 2020 | 36 | 35 |
| 2019 | 8 | 8 |
| 2018 | 3 | 1 |
| 2017 | 2 | 1 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| WTC Portýr | 181 | 442 | 96,2 % |
| WTC BIG | 122 | 369 | 95,7 % |
| Charvát CTS TN | 96 | 379 | 96,6 % |
| Wielton PRC-2HP | 83 | 324 | 95,7 % |
| Cynkomet T-608 | 59 | 65 | 100,0 % |
| Fliegl DPW | 55 | 148 | 88,5 % |
| Unigenos NST | 55 | 18 | 100,0 % |
| Deza 5000 (поточна модель) | 51 | 621 | 99,4 % |
| Wielton PRS-2 | 48 | 170 | 98,2 % |
| Molčík PBS | 46 | 111 | 88,3 % |
| Techmont T-151 | 44 | 39 | 100,0 % |
| WTC Pardál | 44 | 111 | 95,5 % |
| ZDT NVN21 | 43 | 56 | 92,9 % |
| Pronar T185 | 39 | 93 | 96,8 % |
| MV 1-082 | 35 | 9 | 100,0 % |
| Unigenos NST-20 | 35 | 11 | 90,9 % |
| Pronar T669 | 33 | 124 | 96,0 % |
| Fornal TN | 31 | 79 | 93,7 % |
| Annaburger Nutzfahrzeug HTS | 30 | 34 | 97,1 % |
| Pronar T669XL | 30 | 38 | 97,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.