Інші моделі марки Humbaur
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 106 причепів модельного ряду Humbaur Rapid, що ставить цю модель на 86. місце серед причепів (O2) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 143 різних автомобілів і 1 020 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 143 |
| Зафіксовані огляди | 1 020 |
| Регулярні огляди | 862 |
| Результат «пройдено» | 95,8 % |
| Записи з пробігом | 38 |
| Доступний період | 04.11.2008 – 17.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 862. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 862 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 108 | — |
| Opakovaná | 28 | — |
| Pred registrací | 15 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
Z 862 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 826, tedy 95,8 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 826 | 95,8 % |
| Результат 2 | 28 | 3,2 % |
| Результат 3 | 8 | 0,9 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.7.1.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 1 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.1.1.4 | B | Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. | 1 |
| 4.8.2.1.5 | B | Odrazky, není-li stanoveno jinak, vyzařují směrem dopředu odražené světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu odražené světlo jiné barvy než červené a směrem do stran odražené světlo jiné barvy než oranžové. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 1.1.23.2 | B | Nedostatečná účinnost nájezdové brzdy. | 1 |
| 4.8.2.1.3 | B | Автомобіль, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným nápadným značením. | 1 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 58 | 53 |
| 2025 | 60 | 50 |
| 2024 | 78 | 69 |
| 2023 | 78 | 62 |
| 2022 | 66 | 54 |
| 2021 | 76 | 62 |
| 2020 | 62 | 51 |
| 2019 | 76 | 69 |
| 2018 | 62 | 54 |
| 2017 | 72 | 62 |
| 2016 | 64 | 51 |
| 2015 | 68 | 56 |
| 2014 | 61 | 54 |
| 2013 | 47 | 38 |
| 2012 | 45 | 41 |
| 2011 | 29 | 27 |
| 2010 | 12 | 9 |
| 2009 | 4 | 0 |
| 2008 | 2 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Eurowagon 22 | 112 | 282 | 97,5 % |
| Agados Puma | 110 | 456 | 95,8 % |
| Tabbert Comtesse | 110 | 919 | 94,9 % |
| PM 2000 | 109 | 1 836 | 90,0 % |
| Adam 66 | 106 | 1 523 | 93,9 % |
| Humbaur Rapid (поточна модель) | 106 | 862 | 95,8 % |
| Hobby 400 | 105 | 765 | 95,6 % |
| Wiola W2 | 105 | 377 | 92,8 % |
| Cheval Liberte C5 | 104 | 154 | 96,8 % |
| Fendt Saphir | 103 | 540 | 98,1 % |
| Sacher RS2 | 103 | 302 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.