Інші моделі марки John Deere
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 77 транспортних засобів T1 модельного ряду John Deere 6320, що ставить цю модель на 47. місце серед транспортних засобів категорії T1 у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 196 різних автомобілів і 1 094 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 196 |
| Зафіксовані огляди | 1 094 |
| Регулярні огляди | 907 |
| Результат «пройдено» | 97,5 % |
| Записи з пробігом | 808 |
| Доступний період | 11.11.2008 – 03.08.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 907. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 907 | 97,5 % |
| Evidencní kontrola | 118 | — |
| Pred registrací | 39 | — |
| Opakovaná | 17 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 12 | — |
| На запит zákazníka | 1 | — |
Z 799 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 779, tedy 97,5 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 779 | 97,5 % |
| Результат 2 | 18 | 2,3 % |
| Результат 3 | 2 | 0,3 % |
| Інший / не вказано | 108 | 13,5 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 6.2.9.7.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 11 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 7 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 2 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.10.2.1 | A | Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 57 | 55 |
| 2025 | 72 | 66 |
| 2024 | 84 | 74 |
| 2023 | 89 | 81 |
| 2022 | 87 | 68 |
| 2021 | 79 | 64 |
| 2020 | 101 | 84 |
| 2019 | 90 | 71 |
| 2018 | 87 | 76 |
| 2017 | 42 | 29 |
| 2016 | 50 | 43 |
| 2015 | 44 | 32 |
| 2014 | 32 | 24 |
| 2013 | 29 | 21 |
| 2012 | 49 | 41 |
| 2011 | 48 | 36 |
| 2010 | 21 | 15 |
| 2009 | 30 | 25 |
| 2008 | 3 | 2 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| MTZ Belarus | 83 | 1 368 | 94,5 % |
| John Deere 5720 | 81 | 1 121 | 97,4 % |
| Zetor 25 | 80 | 1 840 | 96,6 % |
| Škoda Št | 80 | 2 876 | 92,2 % |
| Bztdia Belarus | 78 | 808 | 95,6 % |
| John Deere 6320 (поточна модель) | 77 | 907 | 97,5 % |
| John Deere 7530 | 76 | 1 242 | 99,0 % |
| New Holland T7.270 | 76 | 693 | 98,7 % |
| Steyr Kompakt | 76 | 366 | 98,8 % |
| Zetor 6945 | 75 | 6 010 | 94,5 % |
| Zetor 5748 | 74 | 7 878 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.