Інші моделі марки Maxon
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 2 304 транспортних засобів LC модельного ряду Maxon Ardour, що ставить цю модель на 4. місце серед транспортних засобів категорії LC у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 4 958 різних автомобілів і 12 409 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 4 958 |
| Зафіксовані огляди | 12 409 |
| Регулярні огляди | 8 363 |
| Результат «пройдено» | 96,6 % |
| Записи з пробігом | 12 371 |
| Доступний період | 01.06.2011 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 8 363. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 8 363 | 96,6 % |
| Evidencní kontrola | 3 787 | — |
| Opakovaná | 250 | — |
| На запит zákazníka | 7 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 8 363 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 8 076, tedy 96,6 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 8 076 | 96,6 % |
| Результат 2 | 260 | 3,1 % |
| Результат 3 | 27 | 0,3 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 17 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 1.1.2.5.1 | B | U motocyklu na konci páky ruční brzdy chybí předepsané bezpečnostní zaoblení. | 7 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 7 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 5 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 5 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобіль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 4 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 3 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 3 |
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 3 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 2 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 2 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2011 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 1 138 | 998 |
| 2025 | 1 353 | 980 |
| 2024 | 1 151 | 808 |
| 2023 | 1 069 | 763 |
| 2022 | 1 186 | 815 |
| 2021 | 1 061 | 664 |
| 2020 | 1 155 | 822 |
| 2019 | 1 177 | 801 |
| 2018 | 1 146 | 809 |
| 2017 | 874 | 561 |
| 2016 | 480 | 211 |
| 2015 | 344 | 125 |
| 2014 | 139 | 4 |
| 2013 | 85 | 1 |
| 2012 | 43 | 1 |
| 2011 | 8 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour (поточна модель) | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| BMW R 1150 | 1 086 | 9 337 | 97,4 % |
| Yamaha FZ6 | 1 083 | 13 237 | 96,3 % |
| Ducati Monster | 1 067 | 8 459 | 92,0 % |
| Ducati Multistrada | 1 025 | 3 324 | 96,5 % |
| Piaggio Beverly | 984 | 4 788 | 96,7 % |
| Jawa-Čz 250 | 949 | 18 610 | 94,2 % |
| Suzuki Intruder | 856 | 11 508 | 96,0 % |
| Maxon JJ125T-17 | 835 | 5 607 | 97,0 % |
| Kawasaki Ninja | 796 | 8 535 | 93,0 % |
| Aprilia SR | 793 | 1 212 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.