Інші моделі марки Mini
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 5 107 легкових автомобілів модельного ряду Mini Cooper, що ставить цю модель на 129. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 6 869 різних автомобілів і 69 064 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 6 869 |
| Зафіксовані огляди | 69 064 |
| Регулярні огляди | 50 735 |
| Результат «пройдено» | 95,1 % |
| Записи з пробігом | 68 850 |
| Доступний період | 02.09.2008 – 19.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 50 735. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 50 735 | 95,1 % |
| Evidencní kontrola | 11 706 | — |
| Pred registrací | 3 649 | — |
| Opakovaná | 1 680 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 049 | — |
| На запит zákazníka | 116 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 82 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 32 | — |
| Technická silniční kontrola | 7 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 5 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 49 021 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 46 625, tedy 95,1 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 46 625 | 95,1 % |
| Результат 2 | 1 706 | 3,5 % |
| Результат 3 | 690 | 1,4 % |
| Інший / не вказано | 1 714 | 3,5 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 800 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 386 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 351 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 322 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 197 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 184 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 136 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 94 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 73 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 68 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 60 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 59 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 57 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 51 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 49 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 5 795 | 5 221 |
| 2025 | 7 300 | 6 338 |
| 2024 | 6 881 | 5 883 |
| 2023 | 6 566 | 5 414 |
| 2022 | 7 251 | 5 646 |
| 2021 | 6 551 | 4 842 |
| 2020 | 6 244 | 4 702 |
| 2019 | 5 492 | 3 894 |
| 2018 | 5 158 | 3 510 |
| 2017 | 2 675 | 1 302 |
| 2016 | 2 059 | 913 |
| 2015 | 1 857 | 804 |
| 2014 | 1 380 | 587 |
| 2013 | 1 193 | 509 |
| 2012 | 898 | 379 |
| 2011 | 727 | 327 |
| 2010 | 553 | 249 |
| 2009 | 416 | 191 |
| 2008 | 68 | 24 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Hyundai Accent | 5 365 | 125 037 | 91,6 % |
| Peugeot 508 | 5 284 | 39 288 | 95,3 % |
| BMW 5 Series | 5 208 | 60 799 | 95,1 % |
| Mercedes-Benz C | 5 172 | 67 459 | 94,8 % |
| Chevrolet Spark | 5 152 | 79 899 | 92,8 % |
| Mini Cooper (поточна модель) | 5 107 | 50 735 | 95,1 % |
| Mercedes-Benz GLC | 5 070 | 19 416 | 98,6 % |
| Renault Fluence | 5 039 | 52 870 | 95,1 % |
| Volkswagen Golf Sportsvan | 4 999 | 30 149 | 98,8 % |
| Citroën C1 | 4 979 | 50 790 | 95,0 % |
| Fiat Tipo | 4 979 | 35 343 | 92,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.