Інші моделі марки Niewiadow
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 331 причепів модельного ряду Niewiadow BE, що ставить цю модель на 65. місце серед причепів (O1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 1 038 різних автомобілів і 3 992 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 1 038 |
| Зафіксовані огляди | 3 992 |
| Регулярні огляди | 3 308 |
| Результат «пройдено» | 88,7 % |
| Записи з пробігом | 122 |
| Доступний період | 29.10.2008 – 17.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 3 308. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 308 | 88,7 % |
| Opakovaná | 347 | — |
| Evidencní kontrola | 326 | — |
| На запит zákazníka | 6 | — |
| Technická silniční kontrola | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 3 308 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 934, tedy 88,7 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 934 | 88,7 % |
| Результат 2 | 347 | 10,5 % |
| Результат 3 | 27 | 0,8 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 6.2.10.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 14 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 13 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 11 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 8 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 7 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 7 |
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобіль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 5 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 3 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 3 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 174 | 155 |
| 2025 | 213 | 186 |
| 2024 | 252 | 213 |
| 2023 | 268 | 230 |
| 2022 | 225 | 198 |
| 2021 | 183 | 151 |
| 2020 | 220 | 188 |
| 2019 | 308 | 250 |
| 2018 | 321 | 259 |
| 2017 | 250 | 195 |
| 2016 | 250 | 199 |
| 2015 | 321 | 269 |
| 2014 | 329 | 287 |
| 2013 | 228 | 192 |
| 2012 | 193 | 152 |
| 2011 | 146 | 120 |
| 2010 | 83 | 59 |
| 2009 | 26 | 5 |
| 2008 | 2 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Podlešák T 500 | 353 | 7 824 | 86,6 % |
| Vezeko ---(R1X1X) | 342 | 781 | 94,9 % |
| BAN PV-01-A | 336 | 821 | 87,6 % |
| Amatérská Výroba Amatérská | 334 | 10 793 | 90,4 % |
| Laski LS | 332 | 752 | 96,1 % |
| Niewiadow BE (поточна модель) | 331 | 3 308 | 88,7 % |
| Neptun N7 | 309 | 483 | 87,4 % |
| Sport Jacht D2A | 304 | 6 834 | 88,3 % |
| PO 1 | 298 | 8 978 | 89,7 % |
| Stema 01 | 293 | 814 | 92,4 % |
| Neptun N7-263 | 287 | 452 | 82,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.