Інші моделі марки Shenke
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 67 транспортних засобів LA модельного ряду Shenke Yuki 50, що ставить цю модель на 32. місце серед транспортних засобів категорії LA у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 509 різних автомобілів і 1 565 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 509 |
| Зафіксовані огляди | 1 565 |
| Регулярні огляди | 998 |
| Результат «пройдено» | 94,8 % |
| Записи з пробігом | 1 553 |
| Доступний період | 03.09.2008 – 08.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 998. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 998 | 94,8 % |
| Evidencní kontrola | 520 | — |
| Opakovaná | 46 | — |
| На запит zákazníka | 1 | — |
Z 998 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 946, tedy 94,8 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 946 | 94,8 % |
| Результат 2 | 50 | 5,0 % |
| Результат 3 | 2 | 0,2 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 36 | 32 |
| 2025 | 35 | 31 |
| 2024 | 31 | 24 |
| 2023 | 63 | 47 |
| 2022 | 75 | 57 |
| 2021 | 88 | 57 |
| 2020 | 76 | 61 |
| 2019 | 110 | 70 |
| 2018 | 128 | 96 |
| 2017 | 142 | 102 |
| 2016 | 112 | 59 |
| 2015 | 154 | 84 |
| 2014 | 166 | 130 |
| 2013 | 181 | 131 |
| 2012 | 50 | 11 |
| 2011 | 57 | 6 |
| 2010 | 39 | 0 |
| 2009 | 19 | 0 |
| 2008 | 3 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Akumoto Zqtd-690 | 78 | 404 | 94,8 % |
| Qingqi QM50QT-6 | 78 | 2 056 | 96,4 % |
| Hero Majestic Vogue | 75 | 715 | 74,7 % |
| Keeway F-ACT | 71 | 782 | 97,2 % |
| Jmstar Kentoya | 70 | 690 | 96,4 % |
| Shenke Yuki 50 (поточна модель) | 67 | 998 | 94,8 % |
| Longjia Speedjet | 66 | 564 | 93,6 % |
| Shenke Solana | 65 | 610 | 96,1 % |
| Cagiva Cucciolo | 64 | 831 | 92,4 % |
| Peugeot Jetforce | 62 | 1 187 | 96,1 % |
| Peugeot S1A | 60 | 937 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.