Інші моделі марки Vezeko
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 241 причепів модельного ряду Vezeko NP, що ставить цю модель на 81. місце серед причепів (O1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 706 різних автомобілів і 4 128 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 706 |
| Зафіксовані огляди | 4 128 |
| Регулярні огляди | 3 684 |
| Результат «пройдено» | 93,0 % |
| Записи з пробігом | 89 |
| Доступний період | 02.09.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 3 684. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 684 | 93,0 % |
| Opakovaná | 233 | — |
| Evidencní kontrola | 209 | — |
| На запит zákazníka | 2 | — |
Z 3 684 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 3 426, tedy 93,0 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 3 426 | 93,0 % |
| Результат 2 | 233 | 6,3 % |
| Результат 3 | 25 | 0,7 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.8.1.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 16 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 13 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 7 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 6 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 6 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 5 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 4 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 3 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 334 | 308 |
| 2025 | 431 | 391 |
| 2024 | 423 | 374 |
| 2023 | 337 | 300 |
| 2022 | 314 | 284 |
| 2021 | 287 | 265 |
| 2020 | 203 | 178 |
| 2019 | 284 | 249 |
| 2018 | 315 | 283 |
| 2017 | 333 | 299 |
| 2016 | 210 | 173 |
| 2015 | 234 | 210 |
| 2014 | 230 | 215 |
| 2013 | 110 | 100 |
| 2012 | 16 | 10 |
| 2011 | 19 | 11 |
| 2010 | 22 | 16 |
| 2009 | 19 | 14 |
| 2008 | 7 | 4 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Vezeko - | 271 | 672 | 94,8 % |
| Vapp Basic | 260 | 258 | 96,1 % |
| Sacher RS1-02 | 257 | 3 085 | 95,8 % |
| Pongratz GPA | 256 | 2 071 | 90,7 % |
| Sacher RS-09 | 248 | 3 948 | 91,2 % |
| Vezeko NP (поточна модель) | 241 | 3 684 | 93,0 % |
| Netovární Výroba Netovární | 238 | 5 508 | 88,2 % |
| NP 2 | 232 | 7 059 | 92,7 % |
| VZ 26 | 230 | 5 566 | 91,6 % |
| Jinos 750 | 226 | 3 625 | 82,1 % |
| Maro PT | 226 | 1 087 | 88,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.