Weitere Modelle der Marke Capron
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 30 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Capron CRF1, womit dieses Modelll den 1196. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 40 verschiedene Fahrzeuge und 263 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 40 |
| Erfasste Prüfungen | 263 |
| Regelmäßige Prüfungen | 113 |
| Ergebnis „bestanden“ | 96,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 263 |
| Verfügbarer Zeitraum | 15.04.2019 – 08.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Evidencní kontrola, celkem 126. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 126 | — |
| Pravidelná | 113 | 96,5 % |
| Auf Antrag zákazníka | 13 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
Z 113 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 109, tedy 96,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 109 | 96,5 % |
| Ergebnis 2 | 2 | 1,8 % |
| Ergebnis 3 | 2 | 1,8 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 3.2.1.2. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2019 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 22 | 14 |
| 2025 | 27 | 15 |
| 2024 | 25 | 9 |
| 2023 | 80 | 56 |
| 2022 | 46 | 14 |
| 2021 | 44 | 3 |
| 2020 | 14 | 2 |
| 2019 | 5 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Volkswagen 1600 | 31 | 493 | 94,8 % |
| Volvo 945 | 31 | 587 | 90,7 % |
| Volvo S40 | 31 | 3 673 | 92,6 % |
| BMW M440D | 30 | 29 | 96,6 % |
| Bentley Mulsanne | 30 | 135 | 98,5 % |
| Capron CRF1 (aktuelles Modell) | 30 | 113 | 96,5 % |
| Fiat 290 | 30 | 603 | 94,6 % |
| Hyundai IX35 | 30 | 1 525 | 96,7 % |
| KIA Pride | 30 | 4 838 | 86,5 % |
| Leapmotor T03 | 30 | 0 | — |
| Trabant P | 30 | 364 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.