Weitere Modelle der Marke Maro
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 226 Anhängern Modelll der Baureihe Maro PT, womit dieses Modelll den 85. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 531 verschiedene Fahrzeuge und 1 269 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 531 |
| Erfasste Prüfungen | 1 269 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 087 |
| Ergebnis „bestanden“ | 88,6 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 3 |
| Verfügbarer Zeitraum | 04.09.2015 – 19.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 087. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 087 | 88,6 % |
| Opakovaná | 124 | — |
| Evidencní kontrola | 57 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 1 087 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 963, tedy 88,6 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 963 | 88,6 % |
| Ergebnis 2 | 116 | 10,7 % |
| Ergebnis 3 | 8 | 0,7 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.8.1.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 4.8.2.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 6 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 4 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 3 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2015 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 203 | 183 |
| 2025 | 304 | 274 |
| 2024 | 362 | 309 |
| 2023 | 298 | 243 |
| 2022 | 71 | 55 |
| 2021 | 8 | 6 |
| 2020 | 13 | 11 |
| 2019 | 7 | 6 |
| 2017 | 1 | 0 |
| 2015 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Vezeko NP | 241 | 3 684 | 93,0 % |
| Netovární Výroba Netovární | 238 | 5 508 | 88,2 % |
| NP 2 | 232 | 7 059 | 92,7 % |
| VZ 26 | 230 | 5 566 | 91,6 % |
| Jinos 750 | 226 | 3 625 | 82,1 % |
| Maro PT (aktuelles Modell) | 226 | 1 087 | 88,6 % |
| Vezeko R1X2X | 219 | 329 | 93,6 % |
| Atmos PDP | 198 | 1 462 | 90,9 % |
| LV 2B | 198 | 2 607 | 88,8 % |
| Domácí Výroba Domáci | 197 | 4 485 | 91,0 % |
| Maro 02 | 197 | 4 001 | 92,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.