Weitere Modelle der Marke Maserati
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| Quattroporte | 151 | 1 172 |
| Ghibli | 182 | 1 077 |
| Levante | 192 | 1 041 |
| Granturismo | 47 | 1 026 |
| Grecale | 37 | 12 |
| Biturbo | 9 | 50 |
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 19 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Maserati Coupé, womit dieses Modelll den 1362. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| Quattroporte | 151 | 1 172 |
| Ghibli | 182 | 1 077 |
| Levante | 192 | 1 041 |
| Granturismo | 47 | 1 026 |
| Grecale | 37 | 12 |
| Biturbo | 9 | 50 |
Die Übersicht basiert auf 45 verschiedene Fahrzeuge und 372 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 45 |
| Erfasste Prüfungen | 372 |
| Regelmäßige Prüfungen | 297 |
| Ergebnis „bestanden“ | 96,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 372 |
| Verfügbarer Zeitraum | 09.10.2008 – 03.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 297. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 297 | 96,1 % |
| Evidencní kontrola | 47 | — |
| Pred registrací | 13 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 285 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 274, tedy 96,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 274 | 96,1 % |
| Ergebnis 2 | 6 | 2,1 % |
| Ergebnis 3 | 5 | 1,8 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 12 | 4,2 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 2.1.3.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 17 | 16 |
| 2025 | 21 | 16 |
| 2024 | 31 | 29 |
| 2023 | 26 | 22 |
| 2022 | 33 | 27 |
| 2021 | 23 | 20 |
| 2020 | 37 | 30 |
| 2019 | 24 | 21 |
| 2018 | 29 | 24 |
| 2017 | 14 | 10 |
| 2016 | 13 | 10 |
| 2015 | 21 | 15 |
| 2014 | 13 | 10 |
| 2013 | 18 | 11 |
| 2012 | 15 | 12 |
| 2011 | 11 | 6 |
| 2010 | 13 | 9 |
| 2009 | 9 | 7 |
| 2008 | 4 | 2 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Ferrari 612 | 19 | 232 | 95,5 % |
| Ford LTD | 19 | 16 | 100,0 % |
| Hillman Minx | 19 | 317 | 96,7 % |
| Lada 2172 | 19 | 331 | 94,3 % |
| Lincoln Mark | 19 | 119 | 94,0 % |
| Maserati Coupé (aktuelles Modell) | 19 | 297 | 96,1 % |
| Mercedes-Benz 201 | 19 | 782 | 92,0 % |
| Mercedes-Benz 420 | 19 | 330 | 94,7 % |
| Nissan Serena | 19 | 2 081 | 85,8 % |
| Oldsmobile Cutlass | 19 | 80 | 92,4 % |
| Opel Monza | 19 | 132 | 88,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.