Weitere Modelle der Marke Neptun
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 64 Anhängern Modelll der Baureihe Neptun Remorque, womit dieses Modelll den 203. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 399 verschiedene Fahrzeuge und 926 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 399 |
| Erfasste Prüfungen | 926 |
| Regelmäßige Prüfungen | 510 |
| Ergebnis „bestanden“ | 86,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 6 |
| Verfügbarer Zeitraum | 14.10.2010 – 08.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 510. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 510 | 86,1 % |
| Evidencní kontrola | 311 | — |
| Opakovaná | 65 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 12 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
Z 510 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 439, tedy 86,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 439 | 86,1 % |
| Ergebnis 2 | 65 | 12,7 % |
| Ergebnis 3 | 6 | 1,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 7.90.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 7.90.1 | B | Fahrzeug není označeno předepsanými údaji. | 2 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 4.4.1.1.4 | B | Quelle světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 1 |
| 6.2.91.1.2 | B | Opera přípojného vozidla, je-li vyžadováno, chybí nebo je popraskaná, neúplná, deformovaná nebo není spolehlivá nebo mechanismus pro vysouvání opery je vadný a opera nelze vysunout. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2010 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 24 | 20 |
| 2025 | 53 | 42 |
| 2024 | 56 | 40 |
| 2023 | 224 | 158 |
| 2022 | 174 | 101 |
| 2021 | 140 | 62 |
| 2020 | 61 | 16 |
| 2019 | 55 | 10 |
| 2018 | 51 | 27 |
| 2017 | 39 | 26 |
| 2016 | 17 | 5 |
| 2015 | 9 | 1 |
| 2014 | 3 | 1 |
| 2013 | 8 | 1 |
| 2012 | 2 | 0 |
| 2011 | 6 | 0 |
| 2010 | 4 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Kobras Praktik | 68 | 836 | 90,9 % |
| Lorries S112 | 68 | 55 | 85,5 % |
| ON 2B | 67 | 1 641 | 93,7 % |
| Zaslaw Zaslav | 67 | 99 | 83,8 % |
| APE 1000 | 65 | 910 | 88,1 % |
| Neptun Remorque (aktuelles Modell) | 64 | 510 | 86,1 % |
| Svoboda SV1 | 64 | 1 814 | 90,5 % |
| Vario Titbit | 64 | 1 751 | 91,1 % |
| Vezeko Trumf | 64 | 1 019 | 93,2 % |
| Niewiadow BD750 | 63 | 96 | 84,4 % |
| Pongratz FPA | 63 | 652 | 90,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.