Weitere Modelle der Marke Tesla
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 496 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Tesla Modell, womit dieses Modelll den 415. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 501 verschiedene Fahrzeuge und 769 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 501 |
| Erfasste Prüfungen | 769 |
| Regelmäßige Prüfungen | 161 |
| Ergebnis „bestanden“ | 91,3 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 766 |
| Verfügbarer Zeitraum | 08.10.2021 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Evidencní kontrola, celkem 366. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 366 | — |
| Pred registrací | 176 | — |
| Pravidelná | 161 | 91,3 % |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 31 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 13 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 161 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 147, tedy 91,3 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 147 | 91,3 % |
| Ergebnis 2 | 14 | 8,7 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 0.3.1.2. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 9 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 9 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 5 |
| 6.1.6.1 | B | Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. | 3 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 3 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 3 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 1.2.1.3.1 | B | Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2021 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 415 | 102 |
| 2025 | 302 | 54 |
| 2024 | 10 | 1 |
| 2023 | 11 | 4 |
| 2022 | 29 | 0 |
| 2021 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Audi S3 | 500 | 2 995 | 95,1 % |
| Hyundai Sonata | 500 | 15 118 | 90,7 % |
| Porsche Boxster | 500 | 5 517 | 97,1 % |
| Dodge Caliber | 498 | 6 182 | 91,5 % |
| Volkswagen Tayron | 498 | 5 | 100,0 % |
| Tesla Modell (aktuelles Modell) | 496 | 161 | 91,3 % |
| Lexus IS | 492 | 7 069 | 94,4 % |
| Mercedes-Benz E 320 | 492 | 19 664 | 94,7 % |
| Audi S5 | 487 | 3 085 | 97,2 % |
| Mitsubishi Grandis | 487 | 5 134 | 92,7 % |
| Mercedes-AMG AMG | 485 | 2 444 | 98,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.