Modele marki Opel
Wybierz linię modelową, dla której mamy wystarczająco obszerny publiczny zestaw danych. Linki prowadzą do szczegółowych statystyk badań, wyników, usterek i zmian dotyczących modelu.
| Model | Pojazdy | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Opel Astra | 127 194 | 749 229 | 91,5 % |
| Opel Corsa | 62 132 | 396 903 | 92,5 % |
| Opel Vectra | 44 881 | 191 336 | 89,9 % |
| Opel Zafira | 36 128 | 259 015 | 92,3 % |
| Opel Meriva | 19 250 | 149 579 | 94,8 % |
| Opel Vivaro | 11 164 | 78 120 | 92,4 % |
| Opel Omega | 9 870 | 31 357 | 89,1 % |
| Opel Insignia | 9 814 | 73 003 | 94,8 % |
| Opel Movano | 8 085 | 39 003 | 92,8 % |
| Opel Kadett | 7 870 | 14 697 | 85,2 % |
| Opel Mokka | 7 577 | 33 828 | 97,8 % |
| Opel Combo | 7 115 | 31 620 | 91,5 % |
| Opel Agila | 7 103 | 61 328 | 93,0 % |
| Opel Crossland | 4 868 | 16 578 | 97,3 % |
| Opel Frontera | 4 570 | 24 763 | 89,6 % |
| Opel Tigra | 4 029 | 16 202 | 89,0 % |
| Opel Grandland | 2 035 | 5 740 | 97,9 % |
| Opel Antara | 1 509 | 10 335 | 91,0 % |
| Opel Calibra | 1 352 | 4 087 | 89,0 % |
| Opel Sintra | 1 053 | 3 622 | 85,4 % |
| Opel Combo-C | 1 038 | 21 035 | 90,8 % |
| Opel Signum | 868 | 6 007 | 92,3 % |
| Opel Campo | 677 | 3 723 | 86,1 % |
| Opel Corsa-C | 635 | 15 749 | 92,3 % |
| Opel Ascona | 544 | 1 277 | 87,9 % |
| Opel Adam | 454 | 2 064 | 97,7 % |
| Opel Corsa-B | 349 | 1 849 | 87,9 % |
| Opel Monterey | 342 | 1 726 | 90,5 % |
| Opel Crosland | 297 | 4 880 | 98,0 % |
| Opel Rekord | 211 | 564 | 90,9 % |
| Opel Corsa-E | 189 | 7 528 | 96,7 % |
| Opel Insigna | 162 | 3 210 | 93,4 % |
| Opel Manta | 134 | 368 | 95,3 % |
| Opel Combo-C-VAN | 126 | 5 960 | 92,1 % |
| Opel Cascada | 116 | 622 | 97,5 % |
| Opel Kadett-E | 114 | 299 | 91,8 % |
| Opel Vivaro-B | 113 | 3 532 | 93,7 % |
| Opel Zafira-A | 109 | 1 462 | 91,3 % |
| Opel GT | 100 | 377 | 97,0 % |
| Opel Senator | 98 | 234 | 87,2 % |
| Opel Omega-B | 89 | 477 | 89,4 % |
| Opel Campo-S | 75 | 419 | 81,6 % |
| Opel Speedster | 64 | 378 | 95,6 % |
| Opel Ampera | 57 | 343 | 91,7 % |
| Opel Meriva-A | 56 | 1 502 | 91,4 % |
| Opel Astra GTC | 52 | 1 746 | 92,3 % |
| Opel Karl | 51 | 150 | 94,7 % |
| Opel Arena | 50 | 151 | 81,1 % |
| Opel Olympia | 50 | 97 | 96,8 % |
| Opel Monza | 48 | 132 | 88,3 % |
| Opel Vivario-B | 33 | 1 029 | 93,6 % |
