Ďalšie modely značky Benelli
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 176 vozidiel L3E-A1 modelového radu Benelli BN125, čo tento model radí na 18. miesto medzi vozidlami kategórie L3E-A1 v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 258 rôznych vozidiel a 377 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 258 |
| Evidované kontroly | 377 |
| Pravidelné kontroly | 97 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 95,9 % |
| Záznamy s tachometrom | 374 |
| Dostupné obdobie | 06.11.2019 – 18.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Evidencní kontrola, celkem 262. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 262 | — |
| Pravidelná | 97 | 95,9 % |
| Pred registrací | 12 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 97 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 93, tedy 95,9 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 93 | 95,9 % |
| Výsledok 2 | 4 | 4,1 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 5.2.3.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2019 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 80 | 41 |
| 2025 | 106 | 39 |
| 2024 | 89 | 12 |
| 2023 | 40 | 3 |
| 2022 | 35 | 2 |
| 2021 | 17 | 0 |
| 2020 | 8 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Maxon JJ125T-13 | 361 | 697 | 96,1 % |
| Honda GLR1251WH | 278 | 716 | 97,1 % |
| Aprilia SX 125 | 234 | 72 | 88,9 % |
| Honda CBF125NA | 205 | 125 | 96,8 % |
| Kentoya Lion | 198 | 293 | 93,5 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 (aktuálny model) | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.