Other models of this make Benelli
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 176 vehicles L3E-A1 model line Benelli BN125, ranking this model 18. place among vehicles in category L3E-A1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 258 distinct vehicles and 377 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 258 |
| Recorded inspections | 377 |
| Regular inspections | 97 |
| Pass result | 95.9 % |
| Mileage records | 374 |
| Available period | Nov 6, 2019 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Evidencní kontrola, celkem 262. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 262 | — |
| Pravidelná | 97 | 95.9 % |
| Pred registrací | 12 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 97 regular inspections with a known result passed 93, tedy 95.9 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 93 | 95.9 % |
| Result 2 | 4 | 4.1 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 5.2.3.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2019 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 80 | 41 |
| 2025 | 106 | 39 |
| 2024 | 89 | 12 |
| 2023 | 40 | 3 |
| 2022 | 35 | 2 |
| 2021 | 17 | 0 |
| 2020 | 8 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1,938 | 1,845 | 97.9 % |
| Honda NSS125AD | 1,203 | 1,651 | 98.9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1,314 | 98.3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96.9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98.1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1,007 | 98.6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98.0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97.6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96.1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1,361 | 98.2 % |
| Maxon JJ125T-13 | 361 | 697 | 96.1 % |
| Honda GLR1251WH | 278 | 716 | 97.1 % |
| Aprilia SX 125 | 234 | 72 | 88.9 % |
| Honda CBF125NA | 205 | 125 | 96.8 % |
| Kentoya Lion | 198 | 293 | 93.5 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98.0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96.3 % |
| Benelli BN125 (current model) | 176 | 97 | 95.9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96.3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94.9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.