Ďalšie modely značky John Deere
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 19 vozidiel T1A modelového radu John Deere 6130R, čo tento model radí na 34. miesto medzi vozidlami kategórie T1A v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 33 rôznych vozidiel a 163 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 33 |
| Evidované kontroly | 163 |
| Pravidelné kontroly | 121 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 97,5 % |
| Záznamy s tachometrom | 145 |
| Dostupné obdobie | 22.11.2012 – 15.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 121. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 121 | 97,5 % |
| Evidencní kontrola | 19 | — |
| Pred registrací | 17 | — |
| Opakovaná | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
Z 121 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 118, tedy 97,5 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 118 | 97,5 % |
| Výsledok 2 | 3 | 2,5 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 4.7.1.1.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Poškodenie zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2012 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 40 | 33 |
| 2025 | 19 | 15 |
| 2024 | 24 | 21 |
| 2023 | 27 | 21 |
| 2022 | 28 | 19 |
| 2021 | 10 | 4 |
| 2020 | 3 | 2 |
| 2019 | 4 | 1 |
| 2018 | 4 | 3 |
| 2017 | 3 | 2 |
| 2012 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| John Deere 8R | 135 | 236 | 100,0 % |
| John Deere 6215R | 103 | 471 | 99,1 % |
| John Deere 7R | 98 | 158 | 98,7 % |
| John Deere 6R | 79 | 31 | 100,0 % |
| John Deere 6155R | 75 | 294 | 99,2 % |
| John Deere 6250R | 70 | 180 | 99,4 % |
| Fendt 724 | 66 | 242 | 99,1 % |
| Case IH Optum | 56 | 169 | 98,1 % |
| Fendt 942 | 53 | 89 | 98,8 % |
| John Deere 6120M | 52 | 219 | 97,7 % |
| John Deere 7250R | 22 | 187 | 98,1 % |
| Kubota M5091 | 22 | 131 | 99,2 % |
| Massey Ferguson MF 5711 | 22 | 107 | 97,0 % |
| New Holland T7.165 | 22 | 82 | 100,0 % |
| Dongfeng DF30 | 21 | 79 | 94,5 % |
| John Deere 6130R (aktuálny model) | 19 | 121 | 97,5 % |
| Equus 175N | 18 | 85 | 100,0 % |
| New Holland T7.290 | 18 | 75 | 100,0 % |
| Zetor Utilix | 17 | 56 | 96,4 % |
| New Holland T5. | 16 | 155 | 97,9 % |
| John Deere 6120M¨ | 14 | 140 | 99,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.