Ďalšie modely značky Piaggio
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 3 001 vozidiel LC modelového radu Piaggio Vespa, čo tento model radí na 3. miesto medzi vozidlami kategórie LC v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 6 507 rôznych vozidiel a 16 791 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 6 507 |
| Evidované kontroly | 16 791 |
| Pravidelné kontroly | 9 668 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 96,8 % |
| Záznamy s tachometrom | 16 630 |
| Dostupné obdobie | 06.09.2008 – 19.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 9 668. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 9 668 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 4 330 | — |
| Pred registrací | 1 784 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 667 | — |
| Opakovaná | 277 | — |
| Na žiadosť zákazníka | 23 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 20 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 11 | — |
| Historického vozidla | 10 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 9 668 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 9 362, tedy 96,8 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 9 362 | 96,8 % |
| Výsledok 2 | 282 | 2,9 % |
| Výsledok 3 | 24 | 0,2 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 12 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 7 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 6 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 5 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 5 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 4 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 3 |
| 3.3.1.2 | B | Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 3 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 3 |
| 3.3.4.1 | A | Poškodenie zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 3 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 3.3.2.2 | B | Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 2 |
| 1.1.2.5.1 | B | U motocyklu na konci páky ruční brzdy chybí předepsané bezpečnostní zaoblení. | 2 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 1 645 | 1 237 |
| 2025 | 1 572 | 1 035 |
| 2024 | 1 534 | 931 |
| 2023 | 1 334 | 806 |
| 2022 | 1 226 | 724 |
| 2021 | 1 071 | 519 |
| 2020 | 1 128 | 652 |
| 2019 | 1 083 | 608 |
| 2018 | 1 184 | 779 |
| 2017 | 930 | 566 |
| 2016 | 861 | 448 |
| 2015 | 831 | 433 |
| 2014 | 624 | 246 |
| 2013 | 502 | 206 |
| 2012 | 414 | 175 |
| 2011 | 367 | 139 |
| 2010 | 251 | 85 |
| 2009 | 217 | 76 |
| 2008 | 17 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa (aktuálny model) | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| BMW R 1150 | 1 086 | 9 337 | 97,4 % |
| Yamaha FZ6 | 1 083 | 13 237 | 96,3 % |
| Ducati Monster | 1 067 | 8 459 | 92,0 % |
| Ducati Multistrada | 1 025 | 3 324 | 96,5 % |
| Piaggio Beverly | 984 | 4 788 | 96,7 % |
| Jawa-Čz 250 | 949 | 18 610 | 94,2 % |
| Suzuki Intruder | 856 | 11 508 | 96,0 % |
| Maxon JJ125T-17 | 835 | 5 607 | 97,0 % |
| Kawasaki Ninja | 796 | 8 535 | 93,0 % |
| Aprilia SR | 793 | 1 212 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.