Інші моделі марки Audi
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 18 959 легкових автомобілів модельного ряду Audi A3, що ставить цю модель на 53. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 28 433 різних автомобілів і 244 969 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 28 433 |
| Зафіксовані огляди | 244 969 |
| Регулярні огляди | 178 886 |
| Результат «пройдено» | 94,3 % |
| Записи з пробігом | 244 107 |
| Доступний період | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 178 886. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 178 886 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 39 552 | — |
| Pred registrací | 13 969 | — |
| Opakovaná | 7 316 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 028 | — |
| На запит zákazníka | 669 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 271 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 106 | — |
| Technická silniční kontrola | 87 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 41 | — |
| TSK - Opakovaná | 39 | — |
| Narízená technická prohlídka | 5 | — |
Z 172 675 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 162 763, tedy 94,3 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 162 763 | 94,3 % |
| Результат 2 | 6 789 | 3,9 % |
| Результат 3 | 3 123 | 1,8 % |
| Інший / не вказано | 6 211 | 3,6 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 550 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 466 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 436 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 233 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 956 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 735 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 712 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 688 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 586 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 459 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 391 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 277 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 268 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 255 |
| 3.4.1.1 | A | Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. | 240 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 14 533 | 13 091 |
| 2025 | 20 306 | 17 579 |
| 2024 | 20 871 | 17 507 |
| 2023 | 21 140 | 17 309 |
| 2022 | 22 079 | 17 097 |
| 2021 | 21 693 | 16 377 |
| 2020 | 20 163 | 15 287 |
| 2019 | 20 513 | 15 264 |
| 2018 | 18 441 | 13 615 |
| 2017 | 10 737 | 6 095 |
| 2016 | 9 347 | 4 926 |
| 2015 | 9 183 | 4 785 |
| 2014 | 7 488 | 4 299 |
| 2013 | 7 114 | 3 969 |
| 2012 | 6 241 | 3 587 |
| 2011 | 5 403 | 3 068 |
| 2010 | 4 740 | 2 646 |
| 2009 | 4 169 | 2 059 |
| 2008 | 808 | 326 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Škoda Citigo | 20 577 | 134 095 | 98,0 % |
| Renault Thalia | 20 559 | 312 489 | 91,9 % |
| Peugeot Partner | 19 792 | 252 480 | 92,9 % |
| Suzuki SX4 | 19 261 | 177 087 | 96,5 % |
| Ford Kuga | 19 072 | 104 783 | 96,3 % |
| Audi A3 (поточна модель) | 18 959 | 178 886 | 94,3 % |
| Opel Corsa | 18 896 | 396 903 | 92,5 % |
| Opel Zafira | 18 583 | 259 015 | 92,3 % |
| Dacia Dokker | 18 296 | 106 695 | 94,8 % |
| Volkswagen Multivan | 18 068 | 142 534 | 95,0 % |
| Fiat Punto | 17 902 | 444 340 | 90,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.