Інші моделі марки Audi
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 487 легкових автомобілів модельного ряду Audi S5, що ставить цю модель на 418. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 678 різних автомобілів і 4 616 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 678 |
| Зафіксовані огляди | 4 616 |
| Регулярні огляди | 3 085 |
| Результат «пройдено» | 97,2 % |
| Записи з пробігом | 4 591 |
| Доступний період | 25.11.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 3 085. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 085 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 1 033 | — |
| Pred registrací | 286 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 114 | — |
| Opakovaná | 63 | — |
| На запит zákazníka | 21 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 6 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 3 004 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 919, tedy 97,2 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 919 | 97,2 % |
| Результат 2 | 61 | 2,0 % |
| Результат 3 | 24 | 0,8 % |
| Інший / не вказано | 81 | 2,7 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 3.2.1.2. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 16 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 8 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 5 |
| 8.2.1.2.2 | B | Nestanoví-li výrobce vozidla hodnoty plynných emisí, je překročena povolená hodnota plynný emisí: | 3 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 3 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 3 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобіль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 3 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 3 |
| 6.1.3.7.1 | B | Z důvodu hromadění maziva v motorovém prostoru (např. spodní kryt motoru) hrozí nebezpečí vzniku požáru. | 3 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 2 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 450 | 372 |
| 2025 | 537 | 422 |
| 2024 | 499 | 387 |
| 2023 | 507 | 373 |
| 2022 | 447 | 295 |
| 2021 | 471 | 293 |
| 2020 | 344 | 210 |
| 2019 | 288 | 162 |
| 2018 | 274 | 174 |
| 2017 | 128 | 69 |
| 2016 | 124 | 64 |
| 2015 | 107 | 60 |
| 2014 | 122 | 70 |
| 2013 | 101 | 57 |
| 2012 | 76 | 47 |
| 2011 | 74 | 20 |
| 2010 | 36 | 10 |
| 2009 | 29 | 0 |
| 2008 | 2 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Dodge Caliber | 498 | 6 182 | 91,5 % |
| Volkswagen Tayron | 498 | 5 | 100,0 % |
| Tesla Модель | 496 | 161 | 91,3 % |
| Lexus IS | 492 | 7 069 | 94,4 % |
| Mercedes-Benz E 320 | 492 | 19 664 | 94,7 % |
| Audi S5 (поточна модель) | 487 | 3 085 | 97,2 % |
| Mitsubishi Grandis | 487 | 5 134 | 92,7 % |
| Mercedes-AMG AMG | 485 | 2 444 | 98,3 % |
| Škoda 110 | 471 | 10 841 | 92,5 % |
| BMW M4 | 470 | 2 041 | 97,4 % |
| Volkswagen ID | 469 | 4 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.