Інші моделі марки Čz 125
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Кількість автомобілів | Регулярні огляди |
|---|---|---|
| 476 | 3 | 89 |
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 4 транспортних засобів L3 модельного ряду Čz 125 453, що ставить цю модель на 47. місце серед транспортних засобів категорії L3 у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Кількість автомобілів | Регулярні огляди |
|---|---|---|
| 476 | 3 | 89 |
Зведення ґрунтується на 43 різних автомобілів і 117 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 43 |
| Зафіксовані огляди | 117 |
| Регулярні огляди | 78 |
| Результат «пройдено» | 92,3 % |
| Записи з пробігом | 113 |
| Доступний період | 23.12.2008 – 10.08.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 78. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 78 | 92,3 % |
| Evidencní kontrola | 30 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Opakovaná | 3 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 78 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 72, tedy 92,3 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 72 | 92,3 % |
| Результат 2 | 5 | 6,4 % |
| Результат 3 | 1 | 1,3 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Для цієї модельної лінійки у попередньо обчисленому періоді немає доступних даних про дефекти. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2 |
| 2025 | 8 | 6 |
| 2024 | 3 | 2 |
| 2023 | 6 | 4 |
| 2022 | 4 | 2 |
| 2021 | 1 | 0 |
| 2020 | 3 | 3 |
| 2019 | 6 | 4 |
| 2018 | 8 | 5 |
| 2017 | 5 | 2 |
| 2016 | 9 | 5 |
| 2015 | 13 | 9 |
| 2014 | 18 | 12 |
| 2013 | 7 | 5 |
| 2012 | 4 | 2 |
| 2011 | 2 | 2 |
| 2010 | 8 | 7 |
| 2009 | 9 | 6 |
| 2008 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Cagiva W 12 | 4 | 174 | 96,6 % |
| Honda 80 | 4 | 100 | 92,0 % |
| Honda VFR 400 | 4 | 77 | 88,3 % |
| MZ 251 | 4 | 838 | 93,6 % |
| Yamaha FZR | 4 | 492 | 92,7 % |
| Čz 125 453 (поточна модель) | 4 | 78 | 92,3 % |
| Čz 175 487 | 4 | 123 | 95,1 % |
| Čz 175 501 | 4 | 140 | 94,3 % |
| Čz 250 455 | 4 | 103 | 95,1 % |
| Dandy MU-125 | 3 | 847 | 93,3 % |
| MZ ETZ 150 | 3 | 310 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.