Інші моделі марки MZ
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 559 транспортних засобів L3 модельного ряду MZ ETZ 150, що ставить цю модель на 5. місце серед транспортних засобів категорії L3 у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 3 726 різних автомобілів і 15 080 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 3 726 |
| Зафіксовані огляди | 15 080 |
| Регулярні огляди | 11 456 |
| Результат «пройдено» | 94,9 % |
| Записи з пробігом | 14 813 |
| Доступний період | 01.09.2008 – 17.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 11 456. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 456 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 3 048 | — |
| Opakovaná | 512 | — |
| На запит zákazníka | 23 | — |
| Pred registrací | 22 | — |
| Historického vozidla | 11 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 11 456 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 10 872, tedy 94,9 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 10 872 | 94,9 % |
| Результат 2 | 462 | 4,0 % |
| Результат 3 | 122 | 1,1 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 15 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 9 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 1.1.14.2.1 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně znečištěný (olejem, tukem apod.). | 4 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 3 |
| 4.3.3.2 | B | Elektrické zapojení brzdových svítilen nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 2 |
| 4.4.4.1.2 | B | Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ±30 krát/min). | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 363 | 328 |
| 2025 | 362 | 299 |
| 2024 | 401 | 328 |
| 2023 | 426 | 337 |
| 2022 | 525 | 379 |
| 2021 | 470 | 333 |
| 2020 | 568 | 407 |
| 2019 | 613 | 432 |
| 2018 | 856 | 678 |
| 2017 | 907 | 692 |
| 2016 | 951 | 711 |
| 2015 | 1 325 | 944 |
| 2014 | 1 144 | 886 |
| 2013 | 1 072 | 822 |
| 2012 | 1 148 | 901 |
| 2011 | 1 179 | 932 |
| 2010 | 1 327 | 1 019 |
| 2009 | 1 310 | 957 |
| 2008 | 133 | 71 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 (поточна модель) | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Simson S51 | 92 | 1 711 | 94,5 % |
| Simson S 53 | 73 | 1 117 | 94,3 % |
| Jawa 175 | 71 | 1 810 | 95,5 % |
| Jawa-Čz 150 | 56 | 920 | 93,3 % |
| Norton ES | 45 | 706 | 96,7 % |
| Yamaha FZR 600 | 39 | 1 092 | 91,3 % |
| Husqvarna TE 410 | 32 | 712 | 93,5 % |
| Jawa-Čz 125 | 32 | 611 | 95,3 % |
| Harley-Davidson 750 | 26 | 504 | 96,2 % |
| Yamaha FZR 1000 | 26 | 736 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.