Інші моделі марки D-TEC
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Кількість автомобілів | Регулярні огляди |
|---|---|---|
| VIZ | 1 | 41 |
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 121 причепів модельного ряду D-TEC Flexitrailer, що ставить цю модель на 57. місце серед причепів (O4) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Кількість автомобілів | Регулярні огляди |
|---|---|---|
| VIZ | 1 | 41 |
Зведення ґрунтується на 128 різних автомобілів і 2 277 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 128 |
| Зафіксовані огляди | 2 277 |
| Регулярні огляди | 1 583 |
| Результат «пройдено» | 92,5 % |
| Записи з пробігом | 16 |
| Доступний період | 23.07.2014 – 16.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 1 583. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 583 | 92,5 % |
| ADR | 396 | — |
| Opakovaná | 113 | — |
| Technická silniční kontrola | 89 | — |
| Evidencní kontrola | 69 | — |
| ADR - opakovaná | 13 | — |
| Pred registrací | 13 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 1 583 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 1 465, tedy 92,5 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 1 465 | 92,5 % |
| Результат 2 | 79 | 5,0 % |
| Результат 3 | 39 | 2,5 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 1.1.9.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 117 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 44 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 40 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 32 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 26 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 18 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 16 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 12 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 11 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 6 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 6 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 6 |
| 1.2.1.2.2 | C | Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. | 6 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 5 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2014 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 299 | 221 |
| 2025 | 420 | 286 |
| 2024 | 466 | 308 |
| 2023 | 295 | 198 |
| 2022 | 242 | 159 |
| 2021 | 149 | 107 |
| 2020 | 145 | 112 |
| 2019 | 114 | 84 |
| 2018 | 58 | 42 |
| 2017 | 48 | 39 |
| 2016 | 27 | 20 |
| 2015 | 11 | 7 |
| 2014 | 3 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Kempf Koleba | 127 | 1 518 | 94,3 % |
| Kogel SN24 | 127 | 606 | 93,6 % |
| Krone SZ | 127 | 1 069 | 88,5 % |
| Kogel SN | 123 | 2 954 | 88,2 % |
| Schmitz Scb* | 122 | 141 | 92,2 % |
| D-TEC Flexitrailer (поточна модель) | 121 | 1 583 | 92,5 % |
| Schwarzmüller TS | 116 | 3 846 | 93,0 % |
| Feldbinder TSA | 113 | 2 798 | 89,9 % |
| Panav TV | 113 | 8 500 | 84,4 % |
| Wielton NS3K | 113 | 1 020 | 92,7 % |
| Krone N | 110 | 570 | 91,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.