Інші моделі марки Schwarzmüller
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 116 причепів модельного ряду Schwarzmüller TS, що ставить цю модель на 58. місце серед причепів (O4) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 220 різних автомобілів і 8 638 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 220 |
| Зафіксовані огляди | 8 638 |
| Регулярні огляди | 3 846 |
| Результат «пройдено» | 93,0 % |
| Записи з пробігом | 716 |
| Доступний період | 16.10.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 3 846. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 846 | 93,0 % |
| ADR | 3 494 | — |
| На запит zákazníka | 387 | — |
| Opakovaná | 266 | — |
| Evidencní kontrola | 247 | — |
| Technická silniční kontrola | 213 | — |
| ADR - opakovaná | 153 | — |
| Pred registrací | 14 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
| TSK - Opakovaná | 7 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 3 846 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 3 576, tedy 93,0 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 3 576 | 93,0 % |
| Результат 2 | 163 | 4,2 % |
| Результат 3 | 107 | 2,8 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 1.1.9.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 57 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 27 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 16 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 16 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 14 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 12 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 11 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 7 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 7 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 4.12.1.1.1 | A | Nesvítí některé (jiné) nepovinné (volitelné) světelné zařízení. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 2 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 285 | 129 |
| 2025 | 391 | 183 |
| 2024 | 421 | 199 |
| 2023 | 463 | 212 |
| 2022 | 488 | 221 |
| 2021 | 471 | 215 |
| 2020 | 490 | 224 |
| 2019 | 510 | 231 |
| 2018 | 487 | 230 |
| 2017 | 527 | 244 |
| 2016 | 557 | 243 |
| 2015 | 570 | 231 |
| 2014 | 507 | 226 |
| 2013 | 509 | 218 |
| 2012 | 544 | 229 |
| 2011 | 494 | 208 |
| 2010 | 443 | 184 |
| 2009 | 406 | 183 |
| 2008 | 75 | 36 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Kogel SN24 | 127 | 606 | 93,6 % |
| Krone SZ | 127 | 1 069 | 88,5 % |
| Kogel SN | 123 | 2 954 | 88,2 % |
| Schmitz Scb* | 122 | 141 | 92,2 % |
| D-TEC Flexitrailer | 121 | 1 583 | 92,5 % |
| Schwarzmüller TS (поточна модель) | 116 | 3 846 | 93,0 % |
| Feldbinder TSA | 113 | 2 798 | 89,9 % |
| Panav TV | 113 | 8 500 | 84,4 % |
| Wielton NS3K | 113 | 1 020 | 92,7 % |
| Krone N | 110 | 570 | 91,2 % |
| Umikov NPK | 110 | 3 801 | 86,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.