Інші моделі марки Daewoo
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 19 легкових автомобілів модельного ряду Daewoo Espero, що ставить цю модель на 1362. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 1 001 різних автомобілів і 3 059 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 1 001 |
| Зафіксовані огляди | 3 059 |
| Регулярні огляди | 2 398 |
| Результат «пройдено» | 87,1 % |
| Записи з пробігом | 3 020 |
| Доступний період | 12.09.2008 – 03.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 2 398. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 398 | 87,1 % |
| Evidencní kontrola | 352 | — |
| Opakovaná | 284 | — |
| На запит zákazníka | 15 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
Z 2 362 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 058, tedy 87,1 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 058 | 87,1 % |
| Результат 2 | 191 | 8,1 % |
| Результат 3 | 113 | 4,8 % |
| Інший / не вказано | 36 | 1,5 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 1.1.12.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 4 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.5.1.1.3 | A | U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). | 1 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 14 | 14 |
| 2025 | 20 | 20 |
| 2024 | 33 | 30 |
| 2023 | 33 | 32 |
| 2022 | 39 | 38 |
| 2021 | 43 | 40 |
| 2020 | 72 | 64 |
| 2019 | 63 | 58 |
| 2018 | 91 | 82 |
| 2017 | 64 | 53 |
| 2016 | 114 | 84 |
| 2015 | 111 | 82 |
| 2014 | 196 | 158 |
| 2013 | 179 | 141 |
| 2012 | 313 | 253 |
| 2011 | 363 | 279 |
| 2010 | 565 | 441 |
| 2009 | 594 | 445 |
| 2008 | 152 | 84 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Audi A8L | 19 | 1 630 | 97,5 % |
| Audi Allroad | 19 | 447 | 96,7 % |
| BMW 850 | 19 | 1 011 | 96,9 % |
| BMW I i8 | 19 | 318 | 97,8 % |
| Citroën Picasso | 19 | 7 168 | 94,0 % |
| Daewoo Espero (поточна модель) | 19 | 2 398 | 87,1 % |
| Dodge Neon | 19 | 608 | 89,5 % |
| Ferrari 612 | 19 | 232 | 95,5 % |
| Ford LTD | 19 | 16 | 100,0 % |
| Hillman Minx | 19 | 317 | 96,7 % |
| Lada 2172 | 19 | 331 | 94,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.