Інші моделі марки Daewoo
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 98 легкових автомобілів модельного ряду Daewoo Tico, що ставить цю модель на 767. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 2 582 різних автомобілів і 10 714 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 2 582 |
| Зафіксовані огляди | 10 714 |
| Регулярні огляди | 8 384 |
| Результат «пройдено» | 85,6 % |
| Записи з пробігом | 10 626 |
| Доступний період | 01.09.2008 – 02.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 8 384. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 8 384 | 85,6 % |
| Evidencní kontrola | 1 212 | — |
| Opakovaná | 1 083 | — |
| На запит zákazníka | 24 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 8 228 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 7 044, tedy 85,6 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 7 044 | 85,6 % |
| Результат 2 | 602 | 7,3 % |
| Результат 3 | 582 | 7,1 % |
| Інший / не вказано | 156 | 1,9 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 4.11.2.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 14 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 13 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 10 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 8 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 6 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 5 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 3 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 3 |
| 6.1.7.7.1 | A | Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 2 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 69 | 65 |
| 2025 | 105 | 98 |
| 2024 | 117 | 106 |
| 2023 | 143 | 125 |
| 2022 | 181 | 158 |
| 2021 | 223 | 201 |
| 2020 | 252 | 227 |
| 2019 | 422 | 375 |
| 2018 | 396 | 349 |
| 2017 | 368 | 298 |
| 2016 | 360 | 274 |
| 2015 | 669 | 507 |
| 2014 | 636 | 491 |
| 2013 | 961 | 719 |
| 2012 | 912 | 698 |
| 2011 | 1 383 | 1 073 |
| 2010 | 1 292 | 989 |
| 2009 | 1 775 | 1 391 |
| 2008 | 450 | 240 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Volvo C40 | 101 | 31 | 93,5 % |
| Ford TOURNE0 | 100 | 1 369 | 92,0 % |
| Volvo S 60 | 100 | 20 355 | 94,3 % |
| Lexus LC500 | 99 | 343 | 99,1 % |
| Mercedes-Benz E 250 | 99 | 6 727 | 96,0 % |
| Daewoo Tico (поточна модель) | 98 | 8 384 | 85,6 % |
| Ferrari F | 98 | 1 097 | 99,0 % |
| MG B | 98 | 138 | 91,9 % |
| BMW I5 | 97 | 0 | — |
| Mercedes-Benz 124 | 97 | 2 996 | 94,6 % |
| Ferrari California | 96 | 724 | 98,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.