Інші моделі марки Longjia
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 2 транспортних засобів LA модельного ряду Longjia LJ50QT-2L, що ставить цю модель на 229. місце серед транспортних засобів категорії LA у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 62 різних автомобілів і 248 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 62 |
| Зафіксовані огляди | 248 |
| Регулярні огляди | 158 |
| Результат «пройдено» | 98,7 % |
| Записи з пробігом | 248 |
| Доступний період | 29.04.2011 – 17.07.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 158. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 158 | 98,7 % |
| Evidencní kontrola | 87 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 158 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 156, tedy 98,7 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 156 | 98,7 % |
| Результат 2 | 2 | 1,3 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Для цієї модельної лінійки у попередньо обчисленому періоді немає доступних даних про дефекти. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2011 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 |
| 2025 | 3 | 2 |
| 2024 | 7 | 7 |
| 2023 | 9 | 6 |
| 2022 | 26 | 19 |
| 2021 | 33 | 24 |
| 2020 | 34 | 19 |
| 2019 | 34 | 21 |
| 2018 | 39 | 30 |
| 2017 | 30 | 22 |
| 2016 | 12 | 4 |
| 2015 | 9 | 2 |
| 2014 | 1 | 0 |
| 2013 | 2 | 0 |
| 2012 | 5 | 1 |
| 2011 | 3 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Yamaha BWS | 3 | 137 | 93,4 % |
| Zhweki ZW50QT-16 | 3 | 37 | 91,9 % |
| Hero Majestic | 2 | 334 | 83,5 % |
| Jawa 207 | 2 | 4 | 100,0 % |
| Kentoya HY50QT-3 | 2 | 814 | 97,1 % |
| Longjia LJ50QT-2L (поточна модель) | 2 | 158 | 98,7 % |
| Peugeot S1 | 2 | 935 | 94,9 % |
| Qingqi QM50QT | 2 | 1 012 | 96,9 % |
| SYM G5J | 2 | 113 | 93,8 % |
| Yamaha JOG-R | 2 | 137 | 93,4 % |
| Baotian BT49QT-20 | 1 | 127 | 98,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.