Další modely značky Longjia
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 2 vozidla kategorie LA modelové řady Longjia LJ50QT-2L, což toto vozidlo řadí na 229. místo mezi vozidly kategorie LA v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 62 různých vozidel a 248 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 62 |
| Evidované prohlídky | 248 |
| Pravidelné prohlídky | 158 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 98,7 % |
| Záznamy s tachometrem | 248 |
| Dostupné období | 29.04.2011 – 17.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 158. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 158 | 98,7 % |
| Evidencní kontrola | 87 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 158 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 156, tedy 98,7 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 156 | 98,7 % |
| Výsledek 2 | 2 | 1,3 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2011 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 |
| 2025 | 3 | 2 |
| 2024 | 7 | 7 |
| 2023 | 9 | 6 |
| 2022 | 26 | 19 |
| 2021 | 33 | 24 |
| 2020 | 34 | 19 |
| 2019 | 34 | 21 |
| 2018 | 39 | 30 |
| 2017 | 30 | 22 |
| 2016 | 12 | 4 |
| 2015 | 9 | 2 |
| 2014 | 1 | 0 |
| 2013 | 2 | 0 |
| 2012 | 5 | 1 |
| 2011 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Yamaha BWS | 3 | 137 | 93,4 % |
| Zhweki ZW50QT-16 | 3 | 37 | 91,9 % |
| Hero Majestic | 2 | 334 | 83,5 % |
| Jawa 207 | 2 | 4 | 100,0 % |
| Kentoya HY50QT-3 | 2 | 814 | 97,1 % |
| Longjia LJ50QT-2L (aktuální model) | 2 | 158 | 98,7 % |
| Peugeot S1 | 2 | 935 | 94,9 % |
| Qingqi QM50QT | 2 | 1 012 | 96,9 % |
| SYM G5J | 2 | 113 | 93,8 % |
| Yamaha JOG-R | 2 | 137 | 93,4 % |
| Baotian BT49QT-20 | 1 | 127 | 98,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.