Інші моделі марки MG
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 112 легкових автомобілів модельного ряду MG EHS, що ставить цю модель на 735. місце серед легкових автомобілів (M1) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 164 різних автомобілів і 377 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 164 |
| Зафіксовані огляди | 377 |
| Регулярні огляди | 201 |
| Результат «пройдено» | 93,5 % |
| Записи з пробігом | 377 |
| Доступний період | 27.09.2022 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 201. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 201 | 93,5 % |
| Evidencní kontrola | 153 | — |
| Pred registrací | 15 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| На запит zákazníka | 1 | — |
Z 201 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 188, tedy 93,5 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 188 | 93,5 % |
| Результат 2 | 8 | 4,0 % |
| Результат 3 | 5 | 2,5 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 3.2.1.2. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Пошкодження zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 4 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 3 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 8.2.1.2.6 | B | Zvýšený volnoběh - otáčky nejsou udržitelné ve stanoveném otáčkovém pásmu. | 2 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 2 |
| 8.2.2.2.1.6 | B | Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобіль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.5.2.1.2 | B | Výškové nastavení sklonu rozhraní předního mlhového světlometu způsobuje oslnění. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2022 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 208 | 180 |
| 2025 | 75 | 20 |
| 2024 | 77 | 1 |
| 2023 | 16 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| BMW XM | 114 | 3 | 100,0 % |
| Nissan Pixo | 114 | 713 | 96,5 % |
| Chevrolet Malibu | 113 | 970 | 95,5 % |
| Jaguar XJS | 113 | 832 | 95,7 % |
| Jaguar XK8 | 113 | 1 236 | 95,7 % |
| MG EHS (поточна модель) | 112 | 201 | 93,5 % |
| Škoda 1202 | 112 | 1 691 | 93,0 % |
| Fiat Abarth | 111 | 963 | 97,6 % |
| Mercedes-Benz E 300 | 111 | 4 595 | 94,6 % |
| Roller Team Kronos | 111 | 309 | 97,4 % |
| Volkswagen/FD Servis FD | 111 | 502 | 99,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.