Weitere Modelle der Marke MG
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 112 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe MG EHS, womit dieses Modelll den 735. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 164 verschiedene Fahrzeuge und 377 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 164 |
| Erfasste Prüfungen | 377 |
| Regelmäßige Prüfungen | 201 |
| Ergebnis „bestanden“ | 93,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 377 |
| Verfügbarer Zeitraum | 27.09.2022 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 201. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 201 | 93,5 % |
| Evidencní kontrola | 153 | — |
| Pred registrací | 15 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 201 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 188, tedy 93,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 188 | 93,5 % |
| Ergebnis 2 | 8 | 4,0 % |
| Ergebnis 3 | 5 | 2,5 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 3.2.1.2. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 4 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 3 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 8.2.1.2.6 | B | Zvýšený volnoběh - otáčky nejsou udržitelné ve stanoveném otáčkovém pásmu. | 2 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 2 |
| 8.2.2.2.1.6 | B | Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.5.2.1.2 | B | Výškové nastavení sklonu rozhraní předního mlhového světlometu způsobuje oslnění. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2022 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 208 | 180 |
| 2025 | 75 | 20 |
| 2024 | 77 | 1 |
| 2023 | 16 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| BMW XM | 114 | 3 | 100,0 % |
| Nissan Pixo | 114 | 713 | 96,5 % |
| Chevrolet Malibu | 113 | 970 | 95,5 % |
| Jaguar XJS | 113 | 832 | 95,7 % |
| Jaguar XK8 | 113 | 1 236 | 95,7 % |
| MG EHS (aktuelles Modell) | 112 | 201 | 93,5 % |
| Škoda 1202 | 112 | 1 691 | 93,0 % |
| Fiat Abarth | 111 | 963 | 97,6 % |
| Mercedes-Benz E 300 | 111 | 4 595 | 94,6 % |
| Roller Team Kronos | 111 | 309 | 97,4 % |
| Volkswagen/FD Servis FD | 111 | 502 | 99,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.