Інші моделі марки Schwarzmüller
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
За нашими оцінками, дорогами Чехії їздить приблизно 34 причепів модельного ряду Schwarzmüller PA2, що ставить цю модель на 160. місце серед причепів (O4) у нашій статистиці.
Модельні ряди stejné značky s dostupnými statistikami.
Зведення ґрунтується на 72 різних автомобілів і 2 871 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s наступнийmi modely.
| Показник | Значення |
|---|---|
| Унікальні автомобілі в даних | 72 |
| Зафіксовані огляди | 2 871 |
| Регулярні огляди | 2 470 |
| Результат «пройдено» | 92,2 % |
| Записи з пробігом | 246 |
| Доступний період | 27.10.2008 – 18.09.2026 |
Найбільше записів у зведенні стосується типу Pravidelná, celkem 2 470. Графік i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид огляду | Кількість | Відповідає нормам |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 470 | 92,2 % |
| Opakovaná | 165 | — |
| Evidencní kontrola | 138 | — |
| Technická silniční kontrola | 71 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 10 | — |
| Pred registrací | 9 | — |
| На запит zákazníka | 4 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 2 470 регулярних оглядів із відомим результатом завершилися успішно 2 278, tedy 92,2 %. Статистика не є оцінкою якості конкретного автомобіля.
| Результат | Кількість | Частка відомих результатів |
|---|---|---|
| Відповідає нормам | 2 278 | 92,2 % |
| Результат 2 | 157 | 6,4 % |
| Результат 3 | 35 | 1,4 % |
| Інший / не вказано | 0 | 0,0 % |
Дефекти jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Найчастіший код у цій вибірці: 1.1.9.1.1. Кількість vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Серйозність | Опис | Огляди |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 40 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 6 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 5 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 5 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 2 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 1.1.14.1.4 | B | Brzdový kotouč s rýhami zjevně přesahující hloubku rýhy 1,5 mm. | 1 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 5.3.5.2.2 | B | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je poškozená, popraskaná nebo nadměrně zkorodovaná. | 1 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
Річний ряд відображає зареєстровані огляди цієї моделі з року 2008 do roku 2026. Окрема червона лінія показує регулярні огляди.
| Рік | Усі огляди | Регулярний |
|---|---|---|
| 2026 | 43 | 40 |
| 2025 | 83 | 75 |
| 2024 | 114 | 94 |
| 2023 | 209 | 181 |
| 2022 | 216 | 185 |
| 2021 | 217 | 183 |
| 2020 | 215 | 179 |
| 2019 | 206 | 184 |
| 2018 | 184 | 160 |
| 2017 | 190 | 151 |
| 2016 | 169 | 137 |
| 2015 | 177 | 141 |
| 2014 | 158 | 136 |
| 2013 | 147 | 130 |
| 2012 | 149 | 132 |
| 2011 | 137 | 128 |
| 2010 | 136 | 122 |
| 2009 | 115 | 107 |
| 2008 | 6 | 5 |
Моделі stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Кількість авто | Регулярні огляди | Відповідає нормам |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Zaslaw D-653A | 35 | 404 | 92,8 % |
| Fliegl DTS | 34 | 351 | 84,3 % |
| General Trailers Benalu | 34 | 2 820 | 83,1 % |
| Humbaur Hbtz | 34 | 186 | 94,6 % |
| Panav NVK3AM | 34 | 71 | 87,3 % |
| Schwarzmüller PA2 (поточна модель) | 34 | 2 470 | 92,2 % |
| Knapen K100 | 33 | 256 | 93,0 % |
| Kögel S24 | 33 | 5 104 | 90,3 % |
| Schmitz SPR | 33 | 3 995 | 83,4 % |
| Weka SA-KF-AW-13.5-1X10L | 33 | 674 | 95,0 % |
| Wielton NS-3 | 33 | 514 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.