Weitere Modelle der Marke Agados
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 77 Anhängern Modelll der Baureihe Agados 3, womit dieses Modelll den 183. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 1 011 verschiedene Fahrzeuge und 12 522 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 1 011 |
| Erfasste Prüfungen | 12 522 |
| Regelmäßige Prüfungen | 10 973 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,3 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 008 |
| Verfügbarer Zeitraum | 16.09.2008 – 17.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 10 973. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 10 973 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 979 | — |
| Opakovaná | 560 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 8 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 10 973 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 10 342, tedy 94,3 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 10 342 | 94,2 % |
| Ergebnis 2 | 530 | 4,8 % |
| Ergebnis 3 | 101 | 0,9 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.8.1.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 24 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 14 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 13 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 9 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 6 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 6 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 5 |
| 6.1.1.1.1 | B | Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. | 4 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 4 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 319 | 304 |
| 2025 | 374 | 340 |
| 2024 | 295 | 263 |
| 2023 | 501 | 452 |
| 2022 | 516 | 454 |
| 2021 | 633 | 562 |
| 2020 | 655 | 575 |
| 2019 | 733 | 635 |
| 2018 | 793 | 696 |
| 2017 | 887 | 810 |
| 2016 | 901 | 805 |
| 2015 | 1 092 | 972 |
| 2014 | 1 099 | 1 001 |
| 2013 | 853 | 751 |
| 2012 | 773 | 679 |
| 2011 | 774 | 648 |
| 2010 | 737 | 605 |
| 2009 | 562 | 416 |
| 2008 | 25 | 5 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Boro B2 | 80 | 497 | 83,7 % |
| Kobras 4A | 80 | 1 266 | 89,3 % |
| Temared 02B | 80 | 64 | 89,1 % |
| Greenmech Arborist | 79 | 222 | 92,8 % |
| Niewiadow 7524 | 79 | 992 | 92,1 % |
| Agados 3 (aktuelles Modell) | 77 | 10 973 | 94,3 % |
| Vapp ECO | 77 | 136 | 95,6 % |
| APT 245 | 75 | 4 053 | 90,7 % |
| Brenderup 2260S | 75 | 156 | 89,7 % |
| Podlešák 1T | 75 | 300 | 91,0 % |
| BAN PV | 74 | 281 | 91,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.