Další modely značky Agados
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 77 přípojných vozidel modelové řady Agados 3, což toto přípojné vozidlo řadí na 183. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 1 011 různých vozidel a 12 522 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 1 011 |
| Evidované prohlídky | 12 522 |
| Pravidelné prohlídky | 10 973 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 008 |
| Dostupné období | 16.09.2008 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 10 973. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 10 973 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 979 | — |
| Opakovaná | 560 | — |
| Na žádost zákazníka | 8 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 10 973 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 10 342, tedy 94,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 10 342 | 94,2 % |
| Výsledek 2 | 530 | 4,8 % |
| Výsledek 3 | 101 | 0,9 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 24 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 14 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 13 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 9 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 6 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 6 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 5 |
| 6.1.1.1.1 | B | Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. | 4 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 4 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 319 | 304 |
| 2025 | 374 | 340 |
| 2024 | 295 | 263 |
| 2023 | 501 | 452 |
| 2022 | 516 | 454 |
| 2021 | 633 | 562 |
| 2020 | 655 | 575 |
| 2019 | 733 | 635 |
| 2018 | 793 | 696 |
| 2017 | 887 | 810 |
| 2016 | 901 | 805 |
| 2015 | 1 092 | 972 |
| 2014 | 1 099 | 1 001 |
| 2013 | 853 | 751 |
| 2012 | 773 | 679 |
| 2011 | 774 | 648 |
| 2010 | 737 | 605 |
| 2009 | 562 | 416 |
| 2008 | 25 | 5 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Boro B2 | 80 | 497 | 83,7 % |
| Kobras 4A | 80 | 1 266 | 89,3 % |
| Temared 02B | 80 | 64 | 89,1 % |
| Greenmech Arborist | 79 | 222 | 92,8 % |
| Niewiadow 7524 | 79 | 992 | 92,1 % |
| Agados 3 (aktuální model) | 77 | 10 973 | 94,3 % |
| Vapp ECO | 77 | 136 | 95,6 % |
| APT 245 | 75 | 4 053 | 90,7 % |
| Brenderup 2260S | 75 | 156 | 89,7 % |
| Podlešák 1T | 75 | 300 | 91,0 % |
| BAN PV | 74 | 281 | 91,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.