Weitere Modelle der Marke AP
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 33 Anhängern Modelll der Baureihe AP 01, womit dieses Modelll den 312. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 289 verschiedene Fahrzeuge und 2 906 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 289 |
| Erfasste Prüfungen | 2 906 |
| Regelmäßige Prüfungen | 2 443 |
| Ergebnis „bestanden“ | 90,6 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 181 |
| Verfügbarer Zeitraum | 18.09.2008 – 16.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 2 443. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 443 | 90,6 % |
| Evidencní kontrola | 239 | — |
| Opakovaná | 213 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 7 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 2 443 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 2 213, tedy 90,6 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 2 213 | 90,6 % |
| Ergebnis 2 | 206 | 8,4 % |
| Ergebnis 3 | 24 | 1,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.8.1.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 2 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 5.2.3.1.4 | B | Nesprávný způsob montáže pneumatiky (např. směrová pneumatika nebo umístění ventilku ve dvojité montáži). | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 80 | 77 |
| 2025 | 105 | 94 |
| 2024 | 118 | 96 |
| 2023 | 133 | 109 |
| 2022 | 140 | 113 |
| 2021 | 130 | 105 |
| 2020 | 131 | 106 |
| 2019 | 150 | 125 |
| 2018 | 147 | 117 |
| 2017 | 148 | 119 |
| 2016 | 155 | 122 |
| 2015 | 191 | 154 |
| 2014 | 203 | 175 |
| 2013 | 180 | 151 |
| 2012 | 165 | 136 |
| 2011 | 212 | 183 |
| 2010 | 244 | 218 |
| 2009 | 249 | 225 |
| 2008 | 25 | 18 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Thomas TT0 | 35 | 5 | 100,0 % |
| Vares ATV | 35 | 207 | 78,7 % |
| Lifestylecamper X-Line | 34 | 30 | 100,0 % |
| Maro 03A | 34 | 2 177 | 92,7 % |
| Sacher RS | 34 | 2 466 | 90,8 % |
| AP 01 (aktuelles Modell) | 33 | 2 443 | 90,6 % |
| Anco ON | 33 | 638 | 89,0 % |
| JB PL7S | 33 | 55 | 92,7 % |
| Sidecar AS075 | 33 | 103 | 92,2 % |
| Sport Jacht 207 | 33 | 2 189 | 94,7 % |
| Vlastní Výroba Nákladní | 33 | 3 614 | 84,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.