Weitere Modelle der Marke Isuzu
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 47 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Isuzu Trooper, womit dieses Modelll den 1022. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 487 verschiedene Fahrzeuge und 1 991 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 487 |
| Erfasste Prüfungen | 1 991 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 409 |
| Ergebnis „bestanden“ | 88,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 1 955 |
| Verfügbarer Zeitraum | 29.09.2008 – 26.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 409. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 409 | 88,1 % |
| Evidencní kontrola | 351 | — |
| Opakovaná | 142 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 43 | — |
| Pred registrací | 30 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1 372 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 209, tedy 88,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 209 | 88,1 % |
| Ergebnis 2 | 126 | 9,2 % |
| Ergebnis 3 | 37 | 2,7 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 37 | 2,7 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 2.1.3.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 6 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 5 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 5 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 4 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 6.2.11.2 | B | Stojan u motocyklu chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 1 |
| 6.1.7.7.1 | A | Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 28 | 21 |
| 2025 | 41 | 32 |
| 2024 | 57 | 48 |
| 2023 | 72 | 59 |
| 2022 | 71 | 58 |
| 2021 | 91 | 78 |
| 2020 | 81 | 68 |
| 2019 | 91 | 75 |
| 2018 | 95 | 79 |
| 2017 | 78 | 55 |
| 2016 | 78 | 46 |
| 2015 | 117 | 76 |
| 2014 | 108 | 78 |
| 2013 | 142 | 92 |
| 2012 | 136 | 90 |
| 2011 | 170 | 120 |
| 2010 | 191 | 133 |
| 2009 | 213 | 150 |
| 2008 | 131 | 51 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Toyota Corola | 48 | 1 867 | 97,3 % |
| Volkswagen T ROC | 48 | 1 156 | 99,1 % |
| Dodge Viper | 47 | 292 | 95,8 % |
| Eura Mobil PRS | 47 | 159 | 97,5 % |
| Ferrari Portofino | 47 | 123 | 99,2 % |
| Isuzu Trooper (aktuelles Modell) | 47 | 1 409 | 88,1 % |
| Jaecoo JAECOO5 | 47 | 0 | — |
| Maserati Granturismo | 47 | 1 026 | 97,8 % |
| Opel GT | 47 | 377 | 97,0 % |
| Capron V66 | 46 | 117 | 99,1 % |
| Infiniti FX | 46 | 1 839 | 94,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.