Other models of this make Isuzu
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 47 passenger cars model line Isuzu Trooper, ranking this model 1022. place among passenger cars (M1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 487 distinct vehicles and 1,991 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 487 |
| Recorded inspections | 1,991 |
| Regular inspections | 1,409 |
| Pass result | 88.1 % |
| Mileage records | 1,955 |
| Available period | Sep 29, 2008 – Aug 26, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 1,409. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1,409 | 88.1 % |
| Evidencní kontrola | 351 | — |
| Opakovaná | 142 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 43 | — |
| Pred registrací | 30 | — |
| On-request inspection zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1,372 regular inspections with a known result passed 1,209, tedy 88.1 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,209 | 88.1 % |
| Result 2 | 126 | 9.2 % |
| Result 3 | 37 | 2.7 % |
| Other / not stated | 37 | 2.7 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 2.1.3.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 6 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 5 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 5 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 4 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 6.2.11.2 | B | Stojan u motocyklu chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 1 |
| 6.1.7.7.1 | A | Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 28 | 21 |
| 2025 | 41 | 32 |
| 2024 | 57 | 48 |
| 2023 | 72 | 59 |
| 2022 | 71 | 58 |
| 2021 | 91 | 78 |
| 2020 | 81 | 68 |
| 2019 | 91 | 75 |
| 2018 | 95 | 79 |
| 2017 | 78 | 55 |
| 2016 | 78 | 46 |
| 2015 | 117 | 76 |
| 2014 | 108 | 78 |
| 2013 | 142 | 92 |
| 2012 | 136 | 90 |
| 2011 | 170 | 120 |
| 2010 | 191 | 133 |
| 2009 | 213 | 150 |
| 2008 | 131 | 51 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632,690 | 6,732,078 | 94.6 % |
| Škoda Fabia | 521,454 | 6,068,310 | 94.1 % |
| Volkswagen Golf | 144,030 | 1,499,814 | 93.9 % |
| Škoda Superb | 138,413 | 979,600 | 96.2 % |
| Volkswagen Passat | 128,945 | 1,372,218 | 94.3 % |
| Ford Focus | 85,943 | 1,232,304 | 92.3 % |
| Škoda Rapid | 79,482 | 534,408 | 97.8 % |
| Volkswagen Touran | 67,357 | 498,440 | 95.2 % |
| Škoda Kodiaq | 53,630 | 152,418 | 98.7 % |
| Volkswagen Caddy | 53,276 | 390,982 | 94.8 % |
| Toyota Corola | 48 | 1,867 | 97.3 % |
| Volkswagen T ROC | 48 | 1,156 | 99.1 % |
| Dodge Viper | 47 | 292 | 95.8 % |
| Eura Mobil PRS | 47 | 159 | 97.5 % |
| Ferrari Portofino | 47 | 123 | 99.2 % |
| Isuzu Trooper (current model) | 47 | 1,409 | 88.1 % |
| Jaecoo JAECOO5 | 47 | 0 | — |
| Maserati Granturismo | 47 | 1,026 | 97.8 % |
| Opel GT | 47 | 377 | 97.0 % |
| Capron V66 | 46 | 117 | 99.1 % |
| Infiniti FX | 46 | 1,839 | 94.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.