Weitere Modelle der Marke John Deere
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 75 Fahrzeuge T1A Modelll der Baureihe John Deere 6155R, womit dieses Modelll den 5. Platz unter Fahrzeugen der Klasse T1A in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 102 verschiedene Fahrzeuge und 361 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 102 |
| Erfasste Prüfungen | 361 |
| Regelmäßige Prüfungen | 294 |
| Ergebnis „bestanden“ | 99,2 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 322 |
| Verfügbarer Zeitraum | 18.07.2017 – 08.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 294. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 294 | 99,2 % |
| Pred registrací | 27 | — |
| Evidencní kontrola | 26 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 12 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
Z 266 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 264, tedy 99,2 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 264 | 99,2 % |
| Ergebnis 2 | 2 | 0,8 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 28 | 10,5 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.9.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 7 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 3 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 1 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 1 |
| 2.1.5.2.1 | A | U posilovače řízení množství kapaliny pod vyznačenou značkou MIN. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2017 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 69 | 64 |
| 2025 | 104 | 88 |
| 2024 | 40 | 36 |
| 2023 | 53 | 43 |
| 2022 | 51 | 39 |
| 2021 | 28 | 20 |
| 2020 | 9 | 3 |
| 2019 | 4 | 1 |
| 2018 | 1 | 0 |
| 2017 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| John Deere 8R | 135 | 236 | 100,0 % |
| John Deere 6215R | 103 | 471 | 99,1 % |
| John Deere 7R | 98 | 158 | 98,7 % |
| John Deere 6R | 79 | 31 | 100,0 % |
| John Deere 6155R (aktuelles Modell) | 75 | 294 | 99,2 % |
| John Deere 6250R | 70 | 180 | 99,4 % |
| Fendt 724 | 66 | 242 | 99,1 % |
| Case IH Optum | 56 | 169 | 98,1 % |
| Fendt 942 | 53 | 89 | 98,8 % |
| John Deere 6120M | 52 | 219 | 97,7 % |
| Case IH Luxxum | 47 | 186 | 98,8 % |
| Steyr 4100 | 47 | 121 | 100,0 % |
| Deutz-Fahr 6165 | 46 | 146 | 97,8 % |
| Zetor Crystal | 41 | 192 | 94,4 % |
| New Holland T6.180 | 37 | 147 | 100,0 % |
| Solis 50 | 35 | 97 | 100,0 % |
| New Holland T6.160 | 34 | 114 | 97,3 % |
| Kubota M5111 | 33 | 166 | 99,4 % |
| JCB 542X70AGX | 32 | 48 | 97,9 % |
| John Deere 6175R | 32 | 188 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.