Weitere Modelle der Marke John Deere
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 135 Fahrzeuge T1A Modelll der Baureihe John Deere 8R, womit dieses Modelll den 1. Platz unter Fahrzeugen der Klasse T1A in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 171 verschiedene Fahrzeuge und 341 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 171 |
| Erfasste Prüfungen | 341 |
| Regelmäßige Prüfungen | 236 |
| Ergebnis „bestanden“ | 100,0 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 297 |
| Verfügbarer Zeitraum | 03.11.2020 – 19.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 236. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 236 | 100,0 % |
| Evidencní kontrola | 85 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
Z 230 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 230, tedy 100,0 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 230 | 100,0 % |
| Ergebnis 2 | 0 | 0,0 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 6 | 2,6 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.9.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 6 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2020 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 111 | 92 |
| 2025 | 138 | 118 |
| 2024 | 43 | 22 |
| 2023 | 24 | 4 |
| 2022 | 22 | 0 |
| 2021 | 2 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| John Deere 8R (aktuelles Modell) | 135 | 236 | 100,0 % |
| John Deere 6215R | 103 | 471 | 99,1 % |
| John Deere 7R | 98 | 158 | 98,7 % |
| John Deere 6R | 79 | 31 | 100,0 % |
| John Deere 6155R | 75 | 294 | 99,2 % |
| John Deere 6250R | 70 | 180 | 99,4 % |
| Fendt 724 | 66 | 242 | 99,1 % |
| Case IH Optum | 56 | 169 | 98,1 % |
| Fendt 942 | 53 | 89 | 98,8 % |
| John Deere 6120M | 52 | 219 | 97,7 % |
| Case IH Luxxum | 47 | 186 | 98,8 % |
| Steyr 4100 | 47 | 121 | 100,0 % |
| Deutz-Fahr 6165 | 46 | 146 | 97,8 % |
| Zetor Crystal | 41 | 192 | 94,4 % |
| New Holland T6.180 | 37 | 147 | 100,0 % |
| Solis 50 | 35 | 97 | 100,0 % |
| New Holland T6.160 | 34 | 114 | 97,3 % |
| Kubota M5111 | 33 | 166 | 99,4 % |
| JCB 542X70AGX | 32 | 48 | 97,9 % |
| John Deere 6175R | 32 | 188 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.