Weitere Modelle der Marke Lemex
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 18 Anhängern Modelll der Baureihe Lemex NTZ, womit dieses Modelll den 211. Platz unter Anhängern (O4) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 52 verschiedene Fahrzeuge und 1 447 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 52 |
| Erfasste Prüfungen | 1 447 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 046 |
| Ergebnis „bestanden“ | 85,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 247 |
| Verfügbarer Zeitraum | 14.11.2008 – 11.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 046. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 046 | 85,1 % |
| Evidencní kontrola | 187 | — |
| Opakovaná | 165 | — |
| Technická silniční kontrola | 18 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 14 | — |
| TSK - Opakovaná | 6 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Narízená technická prohlídka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 046 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 890, tedy 85,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 890 | 85,1 % |
| Ergebnis 2 | 113 | 10,8 % |
| Ergebnis 3 | 43 | 4,1 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 1.1.9.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 19 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 7 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 5 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 2 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 2 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 1.2.1.4 | B | Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 19 |
| 2025 | 29 | 22 |
| 2024 | 37 | 31 |
| 2023 | 47 | 38 |
| 2022 | 54 | 38 |
| 2021 | 68 | 47 |
| 2020 | 82 | 56 |
| 2019 | 95 | 65 |
| 2018 | 106 | 63 |
| 2017 | 104 | 72 |
| 2016 | 149 | 81 |
| 2015 | 120 | 81 |
| 2014 | 106 | 81 |
| 2013 | 91 | 73 |
| 2012 | 86 | 66 |
| 2011 | 83 | 69 |
| 2010 | 77 | 67 |
| 2009 | 84 | 70 |
| 2008 | 9 | 7 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Doppstadt AK | 19 | 169 | 95,3 % |
| Legras SBS2220 | 19 | 250 | 89,6 % |
| Schmitz S02 | 19 | 262 | 82,8 % |
| Schwarzmüller HKS | 19 | 311 | 87,5 % |
| Schwarzmüller VIZ | 19 | 249 | 83,1 % |
| Lemex NTZ (aktuelles Modell) | 18 | 1 046 | 85,1 % |
| Mega MNL | 18 | 254 | 95,3 % |
| Wecon AWZ | 18 | 1 405 | 85,6 % |
| Fliegl Dhka | 17 | 346 | 92,8 % |
| General Trailers Fruehauf | 17 | 3 829 | 81,7 % |
| General Trailers Trailor | 17 | 2 711 | 81,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.