Inne modele marki Lemex
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 18 przyczep linii modelowej Lemex NTZ, co daje temu modelowi 211. miejsce wśród przyczep (O4) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 52 różnych pojazdów i 1 447 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 52 |
| Zarejestrowane badania | 1 447 |
| Badania okresowe | 1 046 |
| Wynik „pozytywny” | 85,1 % |
| Rekordy z przebiegiem | 247 |
| Dostępny okres | 14.11.2008 – 11.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 046. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 046 | 85,1 % |
| Evidencní kontrola | 187 | — |
| Opakovaná | 165 | — |
| Technická silniční kontrola | 18 | — |
| Na wniosek zákazníka | 14 | — |
| TSK - Opakovaná | 6 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Narízená technická prohlídka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 046 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 890, tedy 85,1 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 890 | 85,1 % |
| Wynik 2 | 113 | 10,8 % |
| Wynik 3 | 43 | 4,1 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 1.1.9.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 19 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 7 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 5 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 2 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 2 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 1.2.1.4 | B | Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 19 |
| 2025 | 29 | 22 |
| 2024 | 37 | 31 |
| 2023 | 47 | 38 |
| 2022 | 54 | 38 |
| 2021 | 68 | 47 |
| 2020 | 82 | 56 |
| 2019 | 95 | 65 |
| 2018 | 106 | 63 |
| 2017 | 104 | 72 |
| 2016 | 149 | 81 |
| 2015 | 120 | 81 |
| 2014 | 106 | 81 |
| 2013 | 91 | 73 |
| 2012 | 86 | 66 |
| 2011 | 83 | 69 |
| 2010 | 77 | 67 |
| 2009 | 84 | 70 |
| 2008 | 9 | 7 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Doppstadt AK | 19 | 169 | 95,3 % |
| Legras SBS2220 | 19 | 250 | 89,6 % |
| Schmitz S02 | 19 | 262 | 82,8 % |
| Schwarzmüller HKS | 19 | 311 | 87,5 % |
| Schwarzmüller VIZ | 19 | 249 | 83,1 % |
| Lemex NTZ (obecny model) | 18 | 1 046 | 85,1 % |
| Mega MNL | 18 | 254 | 95,3 % |
| Wecon AWZ | 18 | 1 405 | 85,6 % |
| Fliegl Dhka | 17 | 346 | 92,8 % |
| General Trailers Fruehauf | 17 | 3 829 | 81,7 % |
| General Trailers Trailor | 17 | 2 711 | 81,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.