Weitere Modelle der Marke Vl. Výroba
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 21 Anhängern Modelll der Baureihe Vl. Výroba -, womit dieses Modelll den 393. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 166 verschiedene Fahrzeuge und 1 735 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 166 |
| Erfasste Prüfungen | 1 735 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 497 |
| Ergebnis „bestanden“ | 86,2 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 375 |
| Verfügbarer Zeitraum | 08.10.2008 – 16.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 497. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 497 | 86,2 % |
| Opakovaná | 147 | — |
| Evidencní kontrola | 89 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 1 497 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 290, tedy 86,2 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 290 | 86,2 % |
| Ergebnis 2 | 183 | 12,2 % |
| Ergebnis 3 | 24 | 1,6 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.7.1.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 5.2.3.3.1 | B | Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. | 1 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 17 | 15 |
| 2025 | 39 | 35 |
| 2024 | 25 | 23 |
| 2021 | 7 | 4 |
| 2020 | 104 | 82 |
| 2019 | 132 | 111 |
| 2018 | 207 | 177 |
| 2017 | 199 | 180 |
| 2016 | 152 | 128 |
| 2015 | 42 | 36 |
| 2014 | 71 | 60 |
| 2013 | 131 | 115 |
| 2012 | 126 | 107 |
| 2011 | 146 | 129 |
| 2010 | 162 | 143 |
| 2009 | 158 | 141 |
| 2008 | 17 | 11 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Maro 5B | 21 | 250 | 90,0 % |
| Podlešák T 180 | 21 | 108 | 85,2 % |
| Rostislav Holčapek RHV | 21 | 83 | 84,3 % |
| Stedele AU | 21 | 63 | 84,1 % |
| VK 1,8 | 21 | 934 | 91,0 % |
| Vl. Výroba - (aktuelles Modell) | 21 | 1 497 | 86,2 % |
| Zaslaw PK711 | 21 | 46 | 87,0 % |
| Brenderup 227OU | 20 | 129 | 83,7 % |
| Humbaur H | 20 | 143 | 90,2 % |
| MTX 450 | 20 | 568 | 93,1 % |
| Neptun N7-305 | 20 | 36 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.