Weitere Modelle der Marke MTX
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| 7-06 | 16 | 343 |
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 20 Anhängern Modelll der Baureihe MTX 450, womit dieses Modelll den 404. Platz unter Anhängern (O1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| 7-06 | 16 | 343 |
Die Übersicht basiert auf 96 verschiedene Fahrzeuge und 700 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 96 |
| Erfasste Prüfungen | 700 |
| Regelmäßige Prüfungen | 568 |
| Ergebnis „bestanden“ | 93,1 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 51 |
| Verfügbarer Zeitraum | 06.09.2008 – 03.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 568. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 568 | 93,1 % |
| Evidencní kontrola | 101 | — |
| Opakovaná | 30 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 568 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 529, tedy 93,1 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 529 | 93,1 % |
| Ergebnis 2 | 35 | 6,2 % |
| Ergebnis 3 | 4 | 0,7 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.8.1.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 17 | 17 |
| 2025 | 24 | 19 |
| 2024 | 30 | 25 |
| 2023 | 26 | 25 |
| 2022 | 23 | 21 |
| 2021 | 28 | 27 |
| 2020 | 37 | 30 |
| 2019 | 39 | 29 |
| 2018 | 39 | 32 |
| 2017 | 46 | 37 |
| 2016 | 35 | 27 |
| 2015 | 51 | 39 |
| 2014 | 46 | 40 |
| 2013 | 47 | 35 |
| 2012 | 41 | 35 |
| 2011 | 46 | 40 |
| 2010 | 52 | 38 |
| 2009 | 64 | 43 |
| 2008 | 9 | 9 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| VK 1,8 | 21 | 934 | 91,0 % |
| Vl. Výroba - | 21 | 1 497 | 86,2 % |
| Zaslaw PK711 | 21 | 46 | 87,0 % |
| Brenderup 227OU | 20 | 129 | 83,7 % |
| Humbaur H | 20 | 143 | 90,2 % |
| MTX 450 (aktuelles Modell) | 20 | 568 | 93,1 % |
| Neptun N7-305 | 20 | 36 | 91,7 % |
| Opat 7 | 20 | 682 | 89,7 % |
| PS 01 | 20 | 3 699 | 88,9 % |
| Sport Jacht PK | 20 | 1 082 | 93,6 % |
| ZSP 1.1 | 20 | 383 | 93,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.