Weitere Modelle der Marke WM Meyer
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| VIZ | — | 237 |
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 177 Anhängern Modelll der Baureihe WM Meyer WM, womit dieses Modelll den 55. Platz unter Anhängern (O2) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen |
|---|---|---|
| VIZ | — | 237 |
Die Übersicht basiert auf 338 verschiedene Fahrzeuge und 1 578 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 338 |
| Erfasste Prüfungen | 1 578 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 005 |
| Ergebnis „bestanden“ | 90,9 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 32 |
| Verfügbarer Zeitraum | 21.10.2008 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 005. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 005 | 90,9 % |
| Evidencní kontrola | 176 | — |
| Pred registrací | 170 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 100 | — |
| Opakovaná | 88 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 16 | — |
| ADR | 12 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 6 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 4 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 1 005 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 914, tedy 90,9 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 914 | 90,9 % |
| Ergebnis 2 | 86 | 8,6 % |
| Ergebnis 3 | 5 | 0,5 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.8.1.1.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 17 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 7 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 5 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 2 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.2.3.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými obrysovými nebo denními svítilnami. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 124 | 89 |
| 2025 | 125 | 100 |
| 2024 | 148 | 115 |
| 2023 | 142 | 101 |
| 2022 | 149 | 85 |
| 2021 | 135 | 80 |
| 2020 | 111 | 71 |
| 2019 | 107 | 69 |
| 2018 | 93 | 47 |
| 2017 | 96 | 59 |
| 2016 | 63 | 34 |
| 2015 | 74 | 44 |
| 2014 | 40 | 28 |
| 2013 | 44 | 25 |
| 2012 | 44 | 26 |
| 2011 | 34 | 11 |
| 2010 | 27 | 15 |
| 2009 | 20 | 4 |
| 2008 | 2 | 2 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Hobby Prestige | 186 | 2 219 | 96,4 % |
| Knaus W04 | 186 | 646 | 97,8 % |
| Vario DK | 184 | 5 594 | 92,8 % |
| VZ 30 | 180 | 4 167 | 91,1 % |
| Ifor Williams HB | 179 | 1 079 | 94,8 % |
| WM Meyer WM (aktuelles Modell) | 177 | 1 005 | 90,9 % |
| Hobby 560 | 171 | 435 | 99,1 % |
| Bürstner Ventana | 167 | 1 133 | 97,4 % |
| BOB III | 158 | 1 735 | 90,4 % |
| Dethleffs Camper | 152 | 1 198 | 97,0 % |
| Maro M | 150 | 2 701 | 91,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.