Các mẫu khác của hãng WM Meyer
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| VIZ | — | 237 |
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 177 rơ-moóc dòng xe WM Meyer WM, đưa mẫu xe này lên vị trí 55. thứ trong nhóm rơ-moóc (O2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| VIZ | — | 237 |
Tổng hợp dựa trên 338 xe riêng biệt và 1 578 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 338 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 578 |
| Kiểm định định kỳ | 1 005 |
| Kết quả “đạt” | 90,9 % |
| Bản ghi có số km | 32 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 21.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 005. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 005 | 90,9 % |
| Evidencní kontrola | 176 | — |
| Pred registrací | 170 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 100 | — |
| Opakovaná | 88 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 16 | — |
| ADR | 12 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 6 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 4 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 1 005 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 914, tedy 90,9 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 914 | 90,9 % |
| Kết quả 2 | 86 | 8,6 % |
| Kết quả 3 | 5 | 0,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 17 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 7 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 5 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 2 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.2.3.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými obrysovými nebo denními svítilnami. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 124 | 89 |
| 2025 | 125 | 100 |
| 2024 | 148 | 115 |
| 2023 | 142 | 101 |
| 2022 | 149 | 85 |
| 2021 | 135 | 80 |
| 2020 | 111 | 71 |
| 2019 | 107 | 69 |
| 2018 | 93 | 47 |
| 2017 | 96 | 59 |
| 2016 | 63 | 34 |
| 2015 | 74 | 44 |
| 2014 | 40 | 28 |
| 2013 | 44 | 25 |
| 2012 | 44 | 26 |
| 2011 | 34 | 11 |
| 2010 | 27 | 15 |
| 2009 | 20 | 4 |
| 2008 | 2 | 2 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Hobby Prestige | 186 | 2 219 | 96,4 % |
| Knaus W04 | 186 | 646 | 97,8 % |
| Vario DK | 184 | 5 594 | 92,8 % |
| VZ 30 | 180 | 4 167 | 91,1 % |
| Ifor Williams HB | 179 | 1 079 | 94,8 % |
| WM Meyer WM (mẫu xe hiện tại) | 177 | 1 005 | 90,9 % |
| Hobby 560 | 171 | 435 | 99,1 % |
| Bürstner Ventana | 167 | 1 133 | 97,4 % |
| BOB III | 158 | 1 735 | 90,4 % |
| Dethleffs Camper | 152 | 1 198 | 97,0 % |
| Maro M | 150 | 2 701 | 91,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.