Inne modele marki Adams
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 8 pojazdów LC linii modelowej Adams Amams, co daje temu modelowi 750. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 53 różnych pojazdów i 288 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 53 |
| Zarejestrowane badania | 288 |
| Badania okresowe | 224 |
| Wynik „pozytywny” | 95,1 % |
| Rekordy z przebiegiem | 285 |
| Dostępny okres | 03.11.2008 – 06.08.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 224. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 224 | 95,1 % |
| Evidencní kontrola | 57 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
Z 224 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 213, tedy 95,1 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 213 | 95,1 % |
| Wynik 2 | 11 | 4,9 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 11 | 11 |
| 2025 | 8 | 5 |
| 2024 | 18 | 16 |
| 2023 | 12 | 10 |
| 2022 | 9 | 6 |
| 2021 | 11 | 8 |
| 2020 | 14 | 7 |
| 2019 | 17 | 12 |
| 2018 | 13 | 7 |
| 2017 | 19 | 18 |
| 2016 | 12 | 10 |
| 2015 | 31 | 23 |
| 2014 | 12 | 12 |
| 2013 | 31 | 28 |
| 2012 | 26 | 19 |
| 2011 | 26 | 22 |
| 2010 | 12 | 10 |
| 2009 | 4 | 0 |
| 2008 | 2 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha TW | 9 | 430 | 95,1 % |
| Yamaha XC125R | 9 | 86 | 100,0 % |
| Yamaha XT 660 | 9 | 265 | 97,7 % |
| Yamaha XV 400 | 9 | 107 | 86,0 % |
| Zongshen Road | 9 | 233 | 95,7 % |
| Adams Amams (obecny model) | 8 | 224 | 95,1 % |
| Aprilia MX 125 | 8 | 110 | 83,6 % |
| BMW R13 | 8 | 715 | 96,8 % |
| Cagiva Supercity | 8 | 428 | 87,4 % |
| Gilera GP 800 | 8 | 129 | 96,1 % |
| Harley-Davidson VR1 | 8 | 1 359 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.