Inne modele marki Cupra
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 465 samochodów osobowych linii modelowej Cupra Leon, co daje temu modelowi 425. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 560 różnych pojazdów i 777 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 560 |
| Zarejestrowane badania | 777 |
| Badania okresowe | 166 |
| Wynik „pozytywny” | 97,0 % |
| Rekordy z przebiegiem | 776 |
| Dostępny okres | 06.09.2021 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Evidencní kontrola, celkem 559. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 559 | — |
| Pravidelná | 166 | 97,0 % |
| Pred registrací | 30 | — |
| Na wniosek zákazníka | 17 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
Z 166 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 161, tedy 97,0 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 161 | 97,0 % |
| Wynik 2 | 5 | 3,0 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 5 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 4 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 0.1.3.2 | B | Uszkodzenia některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. | 1 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 1 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 1 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 1 |
| 0.1.3.3 | B | Nepovolená úprava (např. zmenšení rozměrů) tabulky registrační značky. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2021 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 301 | 106 |
| 2025 | 253 | 57 |
| 2024 | 163 | 2 |
| 2023 | 34 | 1 |
| 2022 | 22 | 0 |
| 2021 | 4 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Mercedes-AMG AMG | 485 | 2 444 | 98,3 % |
| Škoda 110 | 471 | 10 841 | 92,5 % |
| BMW M4 | 470 | 2 041 | 97,4 % |
| Volkswagen ID | 469 | 4 | 100,0 % |
| Bentley Continental | 468 | 3 270 | 97,1 % |
| Cupra Leon (obecny model) | 465 | 166 | 97,0 % |
| Mercedes-Benz 300 | 461 | 9 218 | 93,8 % |
| Suzuki Baleno | 459 | 13 932 | 88,8 % |
| Chevrolet Matiz | 458 | 7 429 | 91,2 % |
| Adria Matrix | 452 | 1 694 | 98,3 % |
| Citroën Xantia | 451 | 50 093 | 89,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.