Inne modele marki Ferrari
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 98 samochodów osobowych linii modelowej Ferrari F, co daje temu modelowi 767. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 315 różnych pojazdów i 1 883 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 315 |
| Zarejestrowane badania | 1 883 |
| Badania okresowe | 1 097 |
| Wynik „pozytywny” | 99,0 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 873 |
| Dostępny okres | 01.10.2008 – 17.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 097. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 097 | 99,0 % |
| Evidencní kontrola | 478 | — |
| Pred registrací | 176 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 110 | — |
| Na wniosek zákazníka | 9 | — |
| Opakovaná | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 1 050 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 1 040, tedy 99,0 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 1 040 | 99,0 % |
| Wynik 2 | 5 | 0,5 % |
| Wynik 3 | 5 | 0,5 % |
| Inny / nie podano | 47 | 4,5 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 8.2.1.2.3. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 2 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 2 |
| 4.1.4.5.2 | B | Použit potkávací světlomet, který není určen pro pravostranný provoz. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 120 | 82 |
| 2025 | 117 | 77 |
| 2024 | 105 | 79 |
| 2023 | 182 | 120 |
| 2022 | 186 | 129 |
| 2021 | 204 | 120 |
| 2020 | 173 | 109 |
| 2019 | 171 | 105 |
| 2018 | 128 | 84 |
| 2017 | 75 | 29 |
| 2016 | 71 | 29 |
| 2015 | 92 | 33 |
| 2014 | 62 | 25 |
| 2013 | 49 | 24 |
| 2012 | 44 | 16 |
| 2011 | 45 | 17 |
| 2010 | 29 | 11 |
| 2009 | 26 | 8 |
| 2008 | 4 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Ford TOURNE0 | 100 | 1 369 | 92,0 % |
| Volvo S 60 | 100 | 20 355 | 94,3 % |
| Lexus LC500 | 99 | 343 | 99,1 % |
| Mercedes-Benz E 250 | 99 | 6 727 | 96,0 % |
| Daewoo Tico | 98 | 8 384 | 85,6 % |
| Ferrari F (obecny model) | 98 | 1 097 | 99,0 % |
| MG B | 98 | 138 | 91,9 % |
| BMW I5 | 97 | 0 | — |
| Mercedes-Benz 124 | 97 | 2 996 | 94,6 % |
| Ferrari California | 96 | 724 | 98,2 % |
| BMW M340D | 95 | 229 | 98,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.