Inne modele marki RS
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 1 168 przyczep linii modelowej RS 02, co daje temu modelowi 16. miejsce wśród przyczep (O1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 4 841 różnych pojazdów i 25 904 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 4 841 |
| Zarejestrowane badania | 25 904 |
| Badania okresowe | 22 298 |
| Wynik „pozytywny” | 90,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 449 |
| Dostępny okres | 12.09.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 22 298. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 22 298 | 90,9 % |
| Opakovaná | 1 875 | — |
| Evidencní kontrola | 1 685 | — |
| Na wniosek zákazníka | 38 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
Z 22 298 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 20 273, tedy 90,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 20 273 | 90,9 % |
| Wynik 2 | 1 742 | 7,8 % |
| Wynik 3 | 283 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.8.1.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 140 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 113 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 57 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 40 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 37 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 23 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 20 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 17 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 13 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 9 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 9 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 9 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 8 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 7 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 7 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 870 | 804 |
| 2025 | 1 080 | 958 |
| 2024 | 1 326 | 1 137 |
| 2023 | 1 219 | 1 082 |
| 2022 | 1 354 | 1 135 |
| 2021 | 1 186 | 972 |
| 2020 | 1 295 | 1 088 |
| 2019 | 1 447 | 1 186 |
| 2018 | 1 418 | 1 149 |
| 2017 | 1 262 | 1 016 |
| 2016 | 1 364 | 1 143 |
| 2015 | 1 740 | 1 471 |
| 2014 | 1 660 | 1 477 |
| 2013 | 1 537 | 1 365 |
| 2012 | 1 756 | 1 546 |
| 2011 | 1 742 | 1 563 |
| 2010 | 1 645 | 1 472 |
| 2009 | 1 642 | 1 425 |
| 2008 | 361 | 309 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| KPN 250 | 1 438 | 44 984 | 90,9 % |
| Vypos JK | 1 427 | 15 332 | 90,9 % |
| Maro MR | 1 279 | 23 520 | 92,7 % |
| Sport Jacht LPB | 1 249 | 90 727 | 92,4 % |
| Maro PT01 | 1 182 | 4 154 | 87,5 % |
| RS 02 (obecny model) | 1 168 | 22 298 | 90,9 % |
| BOB 1R | 1 155 | 3 189 | 90,5 % |
| Vezeko Vario | 1 119 | 8 466 | 93,3 % |
| Agados Alux | 1 114 | 3 458 | 95,3 % |
| AJ 5 | 1 092 | 14 303 | 92,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.