Inne modele marki Shenke
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 18 pojazdów LC linii modelowej Shenke MP, co daje temu modelowi 519. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 78 różnych pojazdów i 422 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 78 |
| Zarejestrowane badania | 422 |
| Badania okresowe | 330 |
| Wynik „pozytywny” | 95,2 % |
| Rekordy z przebiegiem | 421 |
| Dostępny okres | 22.07.2009 – 17.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 330. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 330 | 95,2 % |
| Evidencní kontrola | 76 | — |
| Opakovaná | 16 | — |
Z 330 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 314, tedy 95,2 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 314 | 95,2 % |
| Wynik 2 | 14 | 4,2 % |
| Wynik 3 | 2 | 0,6 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.8.1.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 3.3.4.1 | A | Uszkodzenia zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2009 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 24 | 24 |
| 2025 | 32 | 28 |
| 2024 | 41 | 30 |
| 2023 | 20 | 16 |
| 2022 | 20 | 12 |
| 2021 | 23 | 17 |
| 2020 | 38 | 29 |
| 2019 | 28 | 23 |
| 2018 | 35 | 31 |
| 2017 | 23 | 18 |
| 2016 | 34 | 29 |
| 2015 | 26 | 18 |
| 2014 | 29 | 22 |
| 2013 | 20 | 18 |
| 2012 | 22 | 15 |
| 2011 | 2 | 0 |
| 2010 | 4 | 0 |
| 2009 | 1 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CB 900 | 18 | 263 | 96,2 % |
| Honda XL 1000 | 18 | 983 | 98,0 % |
| Jmstar Sharky | 18 | 324 | 95,7 % |
| KTM 4T-EXC | 18 | 614 | 90,6 % |
| Kentoya HT125T-11 | 18 | 207 | 96,1 % |
| Shenke MP (obecny model) | 18 | 330 | 95,2 % |
| Shenke RT 125 | 18 | 130 | 90,8 % |
| Suzuki TL 1000 | 18 | 598 | 92,5 % |
| Yamaha XVS 125 | 18 | 368 | 92,1 % |
| Generic Zion 125 | 17 | 214 | 98,1 % |
| Gilera 125 | 17 | 446 | 92,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.